Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 2
Wczoraj: 7
Bieżący tydzień: 22
Poprzedni tydzień: 31
Bieżący miesiąc: 80
Poprzedni miesiąc: 189
Ogółem: 608


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Akcja „SERDUSZKO ADWENTOWE” Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2015 11:45

Tradycyjnie, w  okresie Adwentu,  przy kaplicy św. Rocha, odbyła się zbiórka produktów żywnościowych na paczki żywnościowe dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej.  Mieszkańcy Bytoni i okolic nadal bardzo chętnie potrafią się dzielić i okazywać troskę  mimo, że akcja już jest wieloletnia. Zebrano okazałą liczbę produktów. Za okazane serce wszystkim bardzo dziękujemy!

  Irena Czaja

 
Podsumowanie konkursów dekanalnych Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2015 11:34

17 grudnia br. w bytońskiej szkole odbyło się Uroczyste Podsumowanie XIII Dekanalnego Konkursu Poetyckiego „Chrześcijanin jest człowiekiem radości” oraz IV Dekanalnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Komisja konkursowa oceniająca wiersze oraz jury oceniające szopki miało bardzo trudne zadanie wyłonić laureatów.

 Na uroczystości stawili się nagrodzeni w konkursie poetyckim wraz z katechetami oraz autorzy nagrodzonych w etapach szkolnych szopek bożonarodzeniowych. Wszyscy uhonorowani otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a katecheci   i opiekunowie -  podziękowania.

            Dziekan zblewski, ks. Zenon Górecki obchodził swoje Urodziny. Wszyscy obecni złożyli życzenia, upominki i odśpiewali Sto lat! Całości dopełniła tradycyjna agapa.

Więcej…
 
Cała Polska czyta dzieciom Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2015 09:59

26 listopada 2015 r. w bibliotece szkolnej miało miejsce kolejne spotkanie w ramach akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. Kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień w Starogardzie Gdańskim - pani Maria Berezowska-Makowska czytała bajkę terapeutyczną o relacjach  między rodzeństwem.

Więcej…
 
Zumba Kids w szkole Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2015 09:57

Od listopada w naszej szkole odbywają się cykliczne spotkania zajęć z ZUMBY dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zumba, to zajęcia ruchowo-taneczne poprawiające sylwetkę i pozwalające na utratę wagi w bardzo atrakcyjny i miły sposób.  Poprzez zumbę aktywnie spędzamy wolny czas, dbamy o własne zdrowie i wyzwalamy pozytywne emocje. Od grudnia zajęcia są finansowane przez Radę Rodziców Szkoły, za co serdecznie dziękujemy!

Joanna Lenz

 
Wizyta w DPS w Bielawkach Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2015 09:16

21 grudzień był to dzień szczególny w naszej szkole i w tym dniu odbył się wyjazd do Domu Pomocy Społecznej w Bielawkach. Uczennice z Samorządu Uczniowskiego wraz z panią Kasią udały się do Bielawek aby przekazać ofiarowane przez uczniów słodycze i upominki, zabawki. Dla naszych uczennic były to niezapomniane, pełne wzruszeń chwile.  Poznaliśmy codzienne życie pensjonariuszy, ich zainteresowania, pasje ale również troski i radości. 

Więcej…
 
Sprawozdanie z działań w ramach akcji "Świat bez głodu" Drukuj Email
wtorek, 22 grudnia 2015 08:39

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji organizowanej przez Polską Akcję Humanitarną pod hasłem „Świat bez Głodu” , której celem jest:

-  zdobycie wiedzy  o problemach z dostępem do żywności na świecie, szczególnie na terenie Syrii,

-  włączenie uczniów, nauczycieli oraz mieszkańców Bytoni i pobliskich miejscowości  w Niesienie Pomocy  i wspieranie działań Polskiej Akcji Humanitarnej, których celem jest zapewnienie dostępu do żywności na terenie Syrii.

Więcej…
 
Kiermasz Świąteczny Drukuj Email
poniedziałek, 21 grudnia 2015 11:00

13 grudnia w Bytoni odbył się już tradycyjny Kiermasz Świąteczny. Zorganizowały go połączone siły tej uroczej miejscowości: Zespół Szkół Publicznych, Rada Sołecka na czele z sołtysem Januszem Schutzmannem oraz Koło Gospodyń Wiejskich. Czytaj całość.

 

 

 
Podsumowanie zbiórki żywności Caritas Drukuj Email
poniedziałek, 21 grudnia 2015 10:45

W dniach 11-12 grudnia 2015 r. Szkolne Koło Caritas wzięło udział w zbiórce żywności  w POLOMARKECIE w Zblewie. Zebrano łącznie około 267 kg żywności, czyli o 147 kg więce niż w ubiegłym roku. Z zebranych produktów żywnościowych przygotowano paczki dla najbardziej potrzebujących.

Barbara Kamysz

 
Szkolny konkurs plastyczny „Cztery pory roku” Drukuj Email
czwartek, 17 grudnia 2015 07:55

Jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas 0-III „Cztery pory roku”. Główną nagrodą dla uczniów jest umieszczenie pracy dziecka na przepięknym szkolnym kalendarzu. Każda klas malowała wylosowaną porę roku. Spośród prac jury wybrało po trzy prace z każdej grupy.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Więcej…
 
Wyjazd na basen do Aqua Centrum w Kościerzynie Drukuj Email
czwartek, 17 grudnia 2015 07:53

Dnia 12. grudnia br. 45 uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami: dyrektorem szkoły Tomaszem Damaszk, p. Joanną Lenz i p. Beatą Ługowską wybrali się na basen do Kościerzyny. Dla 10 uczniów wyjazd ten był nagroda za zdobycie pierwszego i drugiego miejsca w konkursie plastyczny i literackim o tematyce zdrowotnej. Spotkanie na basenie rozpoczęło się od przypomnienia regulaminu korzystania z pływalni. Podstawowym celem wyjazdu było ukazanie uczniom innej, atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 41

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama