Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 93
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 241


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Konkurs historyczny Drukuj Email
poniedziałek, 05 czerwca 2017 07:58

9 maja 2017 r. odbył się w naszej Szkolny Konkurs Historyczny dla klas IV-VI SP oraz klas gimnazjalnych. Uczniowie musieli zmierzyć się z pytaniami z epoki starożytnej, średniowiecznej i nowożytnej. Wśród zadań dla klas szkoły podstawowej znalazło się określanie wieków oraz związki frazeologiczne pochodzące z mitologii.

Więcej…
 
Wycieczka do Gdańska Drukuj Email
poniedziałek, 05 czerwca 2017 07:45

20 kwietnia 2017 r. klasa szósta wraz z wychowawcą udała się na wycieczkę do Gdańska. Miała ona charakter edukacyjno- rozrywkowy. Dzień rozpoczął się wizytą w Centrum Hewelianum. Uczniowie wzięli udział w warsztatach pt.” Jak myślą roboty?”. Na zajęciach tych dzieci miały styczność z humanoidalnymi robotami. Dowiedziały się , gdzie wykorzystywane są roboty, czy roboty nas widzą i czy czują podobnie do nas.

Więcej…
 
Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym Drukuj Email
środa, 31 maja 2017 13:23

Jak co roku  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli na wiosnę w Gminnym  Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym  organizowanym  przez  ZSP w Borzechowie. Wszyscy uczestnicy rozwiązywali  test z przepisów ruchu drogowego i pierwszej pomocy przedmedycznej, a następnie odbyła się  jazda rowerem po torze przeszkód. 

Więcej…
 
Szkolny konkurs plastyczny pt. „Jemy zdrowe rzeczy, nikt temu nie zaprzeczy”. Drukuj Email
środa, 24 maja 2017 08:11

Organizatorem konkursu  był ZSP w Borzechowie oraz Restauracja K2 w Borzechowie. Celem konkursu była promocja zdrowego odżywiania.

W konkursie uczestniczyło 19 uczniów.  Na etapie szkolnym nagrodzono prace następujących uczniów:

Klasy I – III SP:

I miejsce – Alicja Dembicka kl. I

Więcej…
 
XVII Powiatowy Przegląd Piosenki Angielskiej i Niemieckiej w Jabłowie Drukuj Email
środa, 24 maja 2017 07:38

Dnia 17 maja odbył się XVII Powiatowy Przegląd Piosenki Angielskiej i Niemieckiej.  Organizatorem przeglądu był Zespół Szkół Publicznych w Jabłowie. Umiejętności wokalne oraz językowe uczestników przeglądu oceniało jury, w którym zasiadali: Regina Sikorska - animatorka kultury, Tadeusz Negowski – dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Lutosławskiego w Starogardzie Gd., ks. Gerard Jakubiak – muzyk z zamiłowania, Joanna Połom - nauczycielka języka niemieckiego z  II Liceum Ogólnokształcącego,

Więcej…
 
Szkolny przegląd piosenki angielskiej "English is fun" Drukuj Email
czwartek, 25 maja 2017 07:39

Tegoroczny Przegląd Piosenki Angielskiej ”English Is Fun” rozpoczął się nietypowy sposób.

Klasa IV Szkoły Podstawowej przeniosła wszystkich obecnych w wirtualną wycieczkę po Londynie. Można było m.in. dowiedzieć się o kulturze, świętach i tradycjach kraju anglojęzycznego oraz o miejscach wartych zobaczenia. Wszyscy byli zachwyceni! Po takim wstępie przyszła pora na  część muzyczną i jak co roku uczestnicy  przeglądu nie zawiedli. Szczególnie zachęcam do obejrzenia fotorelacji.

Więcej…
 
Konkursu plastyczny pt. „25 lat Państwowej Straży Pożarnej – profesjonalni, sprawni, pomocni” Drukuj Email
środa, 24 maja 2017 07:36

Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Udział wzięło 16 uczniów.

Wyróżniono prace następujących uczniów:

- Maksymilian Ługowski kl. IV SP

- Weronika Bieszka kl. V SP

- Filip Ługowski kl. I PG

- Katarzyna Zalewska kl. II PG

Prace wyróżnione przekazane zostały do Ogniska Pracy Pozaszkolnej i wzięły udział w etapie powiatowym  konkursu.

 

                                                                 Organizator konkursu – Hanna Herman

 
Dzień Muzyki Drukuj Email
środa, 24 maja 2017 07:27

Już tydzień przed dniem 16. maja w ZSP w  Bytoni trwały przygotowania do szkolnego Dnia Muzyki. Piotr Wróblewski i Marcin Piotrowski obmyślali przebieg, szukali nagrań, przygotowywali sprzęt. Uczniowie, inspirowani przez Hannę Herman, wykonali własnoręcznie rozmaite instrumenty muzyczne (przeważnie perkusyjne).

Ponieważ nie wszystko można było zrealizować szkolnymi siłami, do pomocy zaproszeni zostali spoza szkoły ludzie związani z muzyką i estradą. Byli to: Paweł Gadomski wieloletni elektroakustyk – dziś powiedzielibyśmy inżynier dźwięku -  pracujący niegdyś w  Filharmonii Bałtyckiej

Więcej…
 
Wzmagania LA Drukuj Email
czwartek, 18 maja 2017 12:21

Dnia 09.05.2017r na stadionie w Pinczynie nasi uczniowie uczestniczyli w gminnym czwórboju lekkoatletycznym. Pomimo sypiącego śniegu i niskiej temperatury rozgrywkom towarzyszyła bardzo gorąca atmosfera. W klasyfikacji końcowej nasi uczniowie zajęli bardo wysokie miejsca, dziewczęta III a chłopcy II. Miłą niespodzianką dla wszystkich było to iż Julia Urbanowicz została mistrzynią czwórboju, wicemistrzem ze stratą dwóch punktów został Oskar Grygo.

Więcej…
 
Gminny Konkurs Logopedyczny Drukuj Email
czwartek, 18 maja 2017 12:17

16 maja 2017 r.  odbył się  VI Gminny Konkurs Logopedyczny  „Wierszyki łamiące języki” dla dzieci z klas 0-III z przedszkoli i szkół Gminy Zblewo. W tym roku dzieci recytowały wiersze w Zespole Szkół Publicznych w Borzechowie. Nasza szkoła była współorganizatorem tego konkursu. Zgłosiło się do niego 36 dzieci . Uczniowie musieli się zmierzyć z utworami trudnymi pod względem artykulacyjnym. Dzieci popisały się piękną dykcją, intonacją i wymową . Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 42

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama