Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 2
Wczoraj: 9
Bieżący tydzień: 11
Poprzedni tydzień: 62
Bieżący miesiąc: 264
Poprzedni miesiąc: 236
Ogółem: 917


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Spotkanie z policjantem Drukuj Email
piątek, 10 marca 2017 09:09

Dnia 6 marca 2017 roku naszą szkołę, a przede wszystkim dzieci z oddziału zerowego oraz uczniów klas I-III, odwiedził specjalny gość Pan Policjant z Posterunku Policji w Zblewie - Marcin Jankowski. Tematem spotkania było utrwalenie zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa uczniów w szkole oraz w domu. Nasz gość dał także dzieciom cenne wskazówki jak należy zachować się w kontaktach z obcymi. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty dzieci wręczyły Panu Policjantowi podziękowanie.

                                                                                                                             Beata Bławat

 
Żywa lekcja historii Drukuj Email
poniedziałek, 27 lutego 2017 15:25

24 lutego 2017 r. z pokazem historycznym zawitał do nas pan Michał Rychlicki, który w bardzo interesujący i zabawny sposób przedstawił naszym uczniom ciekawostki dotyczące Wikingów oraz Mieszka I i Dobrawy. Żywe lekcje historii cieszą się w naszej szkole coraz większym zainteresowaniem. W pokazie wzięło udział 120 uczniów, w tym  po raz pierwszy uczniowie z zerówki. Dzieci oraz młodzież z gimnazjum aktywnie uczestniczyli w przedstawieniu, wcielając się w rolę Wikingów, Mieszka I i Dobrawy. Wszyscy  chętni uczniowie, nawet ci  najmłodsi, mogli przymierzyć zbroję rycerską. Z tej możliwości skorzystało wielu uczniów.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę pana Michała.

                                                                                                               Malwina Pałubicka

 
Sukces naszych gimnazjalistów... Drukuj Email
wtorek, 21 lutego 2017 08:09

W piątek, 17 lutego 2017 roku w ZKiW w  Pinczynie odbył się XIX Turniej Wiedzy o Kociewiu. Nasza trzyosobowa drużyna w składzie: Monika  Wołoszyk, Julia Zimnak i Łukasz Herman rywalizowała z  pozostałymi uczestnikami konkursu. Dla wszystkich przygotowano różnorodne zadania.

Więcej…
 
Walentynki Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2017 09:35

Dnia 14 lutego br. w naszej szkole odbył się dzień zakochanych tzw. Walentynki. W budynku czuć było nastrój miłosny, który był spowodowany dzięki romantycznej muzyce wybrzmiewającej ze szkolnego radiowęzła. Samorząd Uczniowski zorganizował również pocztę walentynkową.

                                                                                              Samorząd Uczniowski

 
Bal karnawałowy Drukuj Email
wtorek, 14 lutego 2017 14:51

"Latającym dywanem na karnawał do Rio"- pod takim hasłem w poniedziałek 13 lutego 2017 roku odbył się bal karnawałowy dla oddziału zerowego oraz klas I - III SP. Dzieci przebrane w przepiękne stroje świetnie bawiły się z Aladynem i Jasmin z zespołu "Forty Degrees", którzy wprowadzili uczestników zabawy w magiczną podróż symbolicznym latającym dywanem, którym dzieci docierały do różnych zakątków świata i uczestniczyły w odbywających się tam balach. Podróżom towarzyszyła muzyka i tajemnicze zaklęcia, które dzieci powtarzały za każdym razem, gdy przenosiły się w nowe miejsca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele niesamowitych wrażeń i dużo radości naszym uczniom. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów dla swoich dzieci.

                                                                                                                          Beata Bławat

 
Spotkanie z leśnikiem Drukuj Email
piątek, 10 lutego 2017 08:13

Dnia 9 lutego naszą szkołę odwiedził szczególny gość - leśniczy Pan Paweł Muniowski pracujący w Nadleśnictwie Kaliska. Celem tego spotkania było zapoznanie dzieci z odziału zerowego oraz klas I-III z pracą leśniczego.

            Pan Paweł opowiedział nam o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać zwyczaje wybranych zwierząt (sarny, dzika, lisa) zamieszkujących lasy naszej okolicy. Nauczyli się rozróżniać poroże od rogów oraz poznali wiele ciekawostek z życia leśnych zwierząt. Gość zachęcał do częstego obcowania z przyrodą. Zwrócił także szczególną uwagę na bezpieczne korzystanie z uroków lasu. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się także, w jaki sposób pomóc zwierzętom przetrwać zimę.

            Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały tych opowieści, a na zakończenie spotkania otrzymały długopisy,a także wyjątkowe ołówki wykonane z drewna. Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas.

Adriana Bławat

 
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny Drukuj Email
wtorek, 07 lutego 2017 09:00

Dnia 16 marca 2017 roku o godzinie 9:00 w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbędzie się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny w czterech kategoriach.

Naszą szkołę reprezentować będą:

  1. Maluch - Wiktor Piechowiak uczeń klasy IV
  2. Beniamin - Weronika Bieszka z klasy V oraz Julia Urbanowicz z klasy VI
  3. Kadet - uczniowie klasy II gimnazjum Miłosz Bassara i Szymon Gilla
  4. Junior- uczennica klasy III gimnazjum Monika Wołoszyk

Wszystkim życzymy powodzenia:)

Sylwia Czajka

 
Dzień Babci i Dziadka - klasy I-III Drukuj Email
wtorek, 31 stycznia 2017 09:11

W piątek, 13 stycznia w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na wstępie Pani Wicedyrektor Beata Aszyk przywitała gości oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim Babciom oraz Dziadkom. Akademię zaprezentowali uczniowie klas młodszych II-III, przygotowani przez Panie: Beatę Aszyk, Adrianę Bławat, Katarzynę Stencel. Dzieci, poprzez inscenizację, wiersze, piosenki oraz tańce mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 40

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 318 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama