Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający




Dzisiaj: 1
Wczoraj: 2
Bieżący tydzień: 23
Poprzedni tydzień: 31
Bieżący miesiąc: 81
Poprzedni miesiąc: 190
Ogółem: 605


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

W poszukiwaniu Zajączka Drukuj Email
poniedziałek, 16 kwietnia 2012 08:15

W dniu 3 kwietnia dzieci z zerówek A i B postanowiły wybrać się na poszukiwanie Zajączka Wielkanocnego.Wcześniej przedszkolaki przy pomocy pań przygotowały koszyczki świąteczne, pięknie je udekorowały i we wtorek już od samego rana czekały na świątecznego gościa.

Każdy zna to uczucie zniecierpliwienia i radości ze znalezienia paczki w trawie czy między kwiatami. Takie uczucia towarzyszyły także uczniom zerówek w naszej szkole, które ukryły puste koszyczki w pobliskim lasku z nadzieją, że zajączek jakąś niespodziankę w nich zostawi.

Więcej…
 
Turnieje tenisa stołowego Drukuj Email
środa, 16 maja 2012 08:43

Od października 2011 roku na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni młodzież klas podstawowych i gimnazjalnych regularnie spotyka się w Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Bytoni, gdzie gra w tenisa stołowego. Odbywają się też zawody, czego efektem jest coraz wyższy poziom gry. Dzięki hojności Dyrektora Szkoły pana Tomasza Damaszk, zostało zakupione wyposażenie w postaci rakietek do tenisa, piłeczek, siatek stołowych, a także medale, dyplomy oraz nagrody dla uczestników zawodów.

Więcej…
 
Rozdanie stypendiów motywacyjnych Drukuj Email
piątek, 01 czerwca 2012 07:44

„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.” Te słowa stały się mottem przyświecającym uroczystości wręczenia stypendiów motywacyjnych uczniom Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni, którzy w pierwszym semestrze roku szkolnego 2011/2012 osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu. Uroczystość ta miała miejsce 02 kwietnia 2012r. Dyrektor ZSP w Bytoni p. Tomasz Damaszk serdecznie przywitał przybyłych gości: p. wójta Krzysztofa Trawickiego, grono pedagogiczne, rodziców oraz nagrodzonych uczniów. Podczas uroczystości, zabrał głos p. wójt Krzysztof Trawicki, który podkreślił zaangażowanie uczniów w naukę jako najlepszą inwestycję dla przyszłości oraz wyraził nadzieję, że takie wyróżnienie zachęci uczniów do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Więcej…
 
Pierwszy dzień wiosny Drukuj Email
piątek, 06 kwietnia 2012 08:10

W naszej szkole zgodnie z tradycją uroczyście świętujemy nadejście Wiosny. Często ten dzień jest dla uczniów okazją do wagarów. Młodzież naszej szkoły pokazała, że to szczególne święto można spędzić inaczej. W radosnych nastrojach uczniowie „wyszli z ławek”, by wspólnie się bawić. Na początku uczniowie mieli możliwość wysłuchania występów laureatów Przeglądu Piosenki Angielskiej ”English Is Fun”. Następnie odbył się turniej klas, na który wszyscy czekali ze zniecierpliwieniem. Sześć klas zmierzyło się w kilku konkurencjach, między innymi były to: najlepsza odznaka i wiosenne hasło, jedzenie murzynków, obieranie ziemniaka, bieg z szarfami, zagadki, tajemnicze przedmioty, konkurencja ortograficzna.

Więcej…
 
Niecodzienny trening Drukuj Email
czwartek, 29 marca 2012 08:27

Niecodzienny trening miał miejsce 15 marca 2012 roku na Hali Miejskiej w Starogardzie Gdańskim. W ramach akcji ,,Akademia Koszykówki” zawodnicy Polpharmy Starogard Gdański zaprosili do siebie na trening grupę 15 uczniów, zarówno dziewcząt jak i chłopców, z Publicznego Gimnazjum w Bytoni. Jak każdy mecz w Starogardzie to spore wydarzeni tak i ten ponad godzinny trening był czymś wyjątkowym.

Więcej…
 
Przegląd piosenki angielskiej "English is fun" Drukuj Email
czwartek, 15 marca 2012 13:20

13 marca 2012 r. w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbył się Przegląd Piosenki Angielskiej ”English Is Fun”. Konkurs miał na celu popularyzację piosenki angielskiej, pobudzenie zainteresowania nauką języka angielskiego, propagowanie idei wspierania uzdolnień oraz motywowanie do rozwijania kompetencji językowych. Przed publicznością zaprezentowało się 27 uzdolnionych uczniów, w tym 5 solistów i 8 zespołów 2-3 osobowych. Przesłuchania odbywały się w 3 kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa klasy I-III, IV-VI oraz gimnazjum klasy I-III. Występy młodych artystów, biorąc pod uwagę poprawność językową, warsztat wokalny oraz ogólny wyraz artystyczny oceniało jury w składzie: Tomasz Damaszk – dyrektor ZSP w Bytoni, Marcin Piotrowski – nauczyciel muzyki oraz Natalia Formella- nauczycielka j. angielskiego.

Więcej…
 
VI edycja Gminnego Dyktanda w Bytoni Drukuj Email
czwartek, 01 marca 2012 11:05

24 lutego 2012 r. w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbyła się VI edycja Gminnego Dyktanda. O tytuł Mistrza Ortografii Gminy Zblewo rywalizowało 45 uczniów z pięciu szkół naszej gminy. Uczestnicy w trzech kategoriach wiekowych zmierzyli się z tekstem najeżonym pułapkami ortograficznymi. Jak trudny jest nasz język ojczysty, przekonali się przede wszystkim gimnazjaliści, z których nikomu nie udało się napisać dyktanda bezbłędnie.

Finaliści otrzymali nagrody rzeczowe: za I miejsca – pendrivy, zaś II i III miejsca nagrodzono książkami.

Więcej…
 
Szkolny Konkurs Recytatorski Drukuj Email
czwartek, 01 marca 2012 10:54

Po raz kolejny uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum stanęli do zaszczytnej rywalizacji o miano najlepszego recytatora. Konkurs był jednocześnie eliminacją XXIX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie.

Jury w składzie: Barbara Kamysz, Karolina Dunajska, Piotr Wróblewski, Krzysztof Lassota wysłuchało 29 uczniów. Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

Więcej…
 
Konkurs plastyczny "Ptaki zimą" Drukuj Email
czwartek, 01 marca 2012 10:42

Nasza szkoła zdobyła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Gminne Przedszkole w Zblewie pod hasłem „Ptaki zimą”. Gratulujemy Aleksandrze Szulc, która zajęła I miejsce i Karolowi Piotrzkowskiemu, który zdobył wyróżnienie. Dzieci w nagrodę otrzymały dyplomy oraz książki.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!


Joanna Duraj

 
Bal przebierańców Drukuj Email
poniedziałek, 06 lutego 2012 09:00

Karnawał to czas wspólnych zabaw i balów maskowych. W związku z tym, dnia 27 stycznia br. w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbył się bal przebierańców. Uczestniczyły w nim dzieci klas "0", I – III oraz IV – VI. Na balu pojawił się również gość specjalny – Klaun, który śpiewał, tańczył i prowadził różne ciekawe konkursy. Nie zabrakło również Rodziców, którzy dzielnie kibicowali swoim dzieciom biorącym udział w przygotowanych konkursach. W gronie tańczących znalazły się: księżniczki, wróżki, kowboje, piraci, żołnierze i inni. Atmosfera na balu była miła, więc czas szybko upłynął. Wszyscy byli usatysfakcjonowani i pełni wrażeń. Zabawa bardzo podobała się dzieciom.


Joanna Duraj

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 31 z 41

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama