Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 93
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 241


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wybory Samorządu Uczniowskiego Drukuj Email
poniedziałek, 08 października 2012 13:23

Dnia 28 września  godzinie 9:25 w ZSP w Bytoni odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego. Startowało 9 kandydatów i czterech opiekunów. Rywalizacja była zacięta, bo każdy miał swojego kandydata, ale jak wiadomo wygrać miał najlepszy.

Klasy I-III Szkoły Podstawowej oddzielnie głosowały na swojego opiekuna, natomiast starsi uczniowie - klasy IV-VI oraz gimnazjum - wybierali nauczyciela oraz piątkę reprezentantów do władz do Samorządu Uczniowskiego.    

Była przewodnicząca SU Agata Zimnak, tłumaczyła każdej klasie, na czym polega głosowanie. Kolejni wyborcy przychodzili i składali głosy. Jako ostatnia głosowała klasa III gimnazjum.

   

Więcej…
 
Akcja "Sprzątanie świata" Drukuj Email
piątek, 28 września 2012 07:13

W piątek 14 września bieżącego roku nasza szkoła kolejny raz brała udział w akcji „Sprzątanie świata”. Od godziny 12:20 do 14:05 uczniowie wraz z opiekunami udali się w teren. Każda klasa posprzątała wyznaczony „kawałek” Bytoni. Wszyscy byli bardzo zaangażowani. Teraz możemy sobie tylko podziękować, że uczyniliśmy ten świat trochę lepszym. Nie możemy się doczekać kolejnej takiej akcji.

 
Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2012/2013 Drukuj Email
piątek, 07 września 2012 13:52

Wakacje szybko minęły i czas wracać do szkoły. Tym razem początek roku szkolnego wypadł w poniedziałek 3 września 2012 roku.

Jak zwykle o godzinie 8.30 wszyscy uczniowie, dyrekcja szkoły, nauczyciele i rodzice spotkali się w kaplicy na mszy świętej. W kazaniu księdza wikarego Damiana Florczaka padły ważne słowa - uczycie się, aby być przyszłością tego kraju.

Po mszy świętej wszyscy przeszli do szkoły, gdzie przed budynkiem Zespołu Szkół Publicznych odbyła się krótka uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego.

Więcej…
 
Zakończenie Roku Szkolnego 2011/2012 Drukuj Email
piątek, 13 lipca 2012 07:42

Dnia 29 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

 
Dzień Kibica Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 14 czerwca 2012 10:11

Dnia 12 czerwca br. odbył się w Zespole Szkół Publicznych "Dzień Kibica". Tego dnia uczniowie, nauczyciele jak i dyrektor szkoły ubrani byli w barwy narodowe. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

 
Dzień Rodzica Drukuj Email
czwartek, 14 czerwca 2012 10:15

25 maja jest dniem wyjątkowym, gdyż zapisał się w naszym szkolnym kalendarzu jako Dzień Rodzica. Z tej okazji dzieci z zerówek przygotowały dla wszystkich mam przedstawienie pt. “Zagubione korale”, które zebrało wspaniałe recenzje. Mali aktorzy z wielkim przejęciem wcielali się w role pszczółki, żabki, bociana, mrówki, kreta, jeżyka, ślimaczka i myszki. Aktorów nie zjadła trema i każde dziecko wypowiedziało swoją kwestię. Szczególnie podobały się pomysłowe kostiumy i dekoracje. Nie zabrakło również wzruszających wierszy     i piosenek. Natomiast dla Tatusiów dzieci zaprezentowały specjalne tańce z repertuaru Shakiry „Waka, waka” oraz taniec z pomponami „Smerfny rap”

Na koniec uroczystości dzieci wręczyły rodzicom upominki, a potem wszyscy wspólnie delektowali się słodkościami przygotowanymi przez rodziców.


Joanna Duraj

 
„CO JEST NAJWAŻNIEJSZE, CO JEST NAJPIĘKNIEJSZE…” Drukuj Email
środa, 13 czerwca 2012 14:18

„CO JEST NAJWAŻNIEJSZE, CO JEST NAJPIĘKNIEJSZE…” – ŚWIĘTO SZKOŁY, ŚWIĘTO PATRONA, ŚWIĘTO RODZINY…
W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W BYTONI

Ilekroć nucimy sobie słowa refrenu znanej piosenki „Jak w uczniowskim zeszycie”: „Co jest najważniejsze, co jest najpiękniejsze, co prawdziwe, największe, za co warto życie dać…”zadajemy sobie to pytanie. Nasuwa się wiele odpowiedzi i dla każdego będzie inna odpowiedź najistotniejsza. Jednakże niewątpliwie kilka wysuwa się na plan priorytetowy: „Bóg, Honor, Ojczyzna”, rodzina, dzieci… Taka też przyświecała idea wspólnemu świętowaniu w Publicznej Szkole Podstawowej w Bytoni.

Więcej…
 
„SZKOŁA PRZYJAZNA DLA SZEŚCIOLATKA” – SUKCES SZKOŁY W BYTONI! Drukuj Email
środa, 13 czerwca 2012 13:41

Mając na uwadze szereg inicjatyw i dobrych przykładów działalności rodziców w  placówkach oświatowych Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprosiło RADY RODZICÓW szkół podstawowych i przedszkoli do udziału w  konkursie "Mam 6 lat".

Celem konkursu było upowszechnianie najciekawszych form aktywności rad rodziców umożliwiających przyjazną adaptację dzieci 6-letnich do edukacji szkolnej oraz wsparcie współpracy między radami. Do konkursu przystąpiło około 700 placówek z całego kraju.

Z gminy Zblewo pod osąd Kapituły Konkursu swoją działalność zdecydowały się wystawić tylko dwie szkoły: Zespół Szkół Publicznych w Bytoni i Zespół szkół Publicznych w Zblewie.

Więcej…
 
Apel z okazji świąt majowych Drukuj Email
piątek, 11 maja 2012 07:39

„Słowa i czyny, marzenia i troski i to, kim jesteś – wszędzie skrawek Polski…” takie hasło przyświecało apelowi zorganizowanemu z okazji świąt majowych w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni, 27 kwietnia 2012r. Wszyscy uczniowie ubrali się tego dnia odświętnie. Miesiąc maj obfituje w święta ważne dla naszej tradycji narodowej, dlatego uczniowie z klasy IV Szkoły Podstawowej oraz I, II gimnazjum przygotowali występ podczas którego została przypomniana geneza obchodów Święta 3 Maja. Uczniowie wysłuchali również pieśni patriotycznej w wykonaniu Alicji Herman z klas VI.


Natalia Formella

 
„Sześciolatek w przyjaznej Szkole” Drukuj Email
wtorek, 08 maja 2012 09:09

Rada Rodziców w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni przystąpiła do Konkursu „Mam 6 lat”, którego organizatorem jest Minister Edukacji Narodowej we współpracy z kuratorami oświaty.

Konkurs ma na celu promowanie i upowszechnianie najciekawszych form aktywności rad rodziców mających na celu przyjazną adaptację dzieci sześcioletnich do edukacji szkolnej.

Konkurs jest realizowany w dwóch modułach.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 31 z 42

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama