Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 10
Bieżący tydzień: 23
Poprzedni tydzień: 51
Bieżący miesiąc: 140
Poprzedni miesiąc: 245
Ogółem: 614


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Przegląd piosenki angielskiej "English is fun" Drukuj Email
czwartek, 15 marca 2012 13:20

13 marca 2012 r. w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbył się Przegląd Piosenki Angielskiej ”English Is Fun”. Konkurs miał na celu popularyzację piosenki angielskiej, pobudzenie zainteresowania nauką języka angielskiego, propagowanie idei wspierania uzdolnień oraz motywowanie do rozwijania kompetencji językowych. Przed publicznością zaprezentowało się 27 uzdolnionych uczniów, w tym 5 solistów i 8 zespołów 2-3 osobowych. Przesłuchania odbywały się w 3 kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa klasy I-III, IV-VI oraz gimnazjum klasy I-III. Występy młodych artystów, biorąc pod uwagę poprawność językową, warsztat wokalny oraz ogólny wyraz artystyczny oceniało jury w składzie: Tomasz Damaszk – dyrektor ZSP w Bytoni, Marcin Piotrowski – nauczyciel muzyki oraz Natalia Formella- nauczycielka j. angielskiego.

Więcej…
 
VI edycja Gminnego Dyktanda w Bytoni Drukuj Email
czwartek, 01 marca 2012 11:05

24 lutego 2012 r. w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbyła się VI edycja Gminnego Dyktanda. O tytuł Mistrza Ortografii Gminy Zblewo rywalizowało 45 uczniów z pięciu szkół naszej gminy. Uczestnicy w trzech kategoriach wiekowych zmierzyli się z tekstem najeżonym pułapkami ortograficznymi. Jak trudny jest nasz język ojczysty, przekonali się przede wszystkim gimnazjaliści, z których nikomu nie udało się napisać dyktanda bezbłędnie.

Finaliści otrzymali nagrody rzeczowe: za I miejsca – pendrivy, zaś II i III miejsca nagrodzono książkami.

Więcej…
 
Szkolny Konkurs Recytatorski Drukuj Email
czwartek, 01 marca 2012 10:54

Po raz kolejny uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum stanęli do zaszczytnej rywalizacji o miano najlepszego recytatora. Konkurs był jednocześnie eliminacją XXIX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie.

Jury w składzie: Barbara Kamysz, Karolina Dunajska, Piotr Wróblewski, Krzysztof Lassota wysłuchało 29 uczniów. Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

Więcej…
 
Konkurs plastyczny "Ptaki zimą" Drukuj Email
czwartek, 01 marca 2012 10:42

Nasza szkoła zdobyła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Gminne Przedszkole w Zblewie pod hasłem „Ptaki zimą”. Gratulujemy Aleksandrze Szulc, która zajęła I miejsce i Karolowi Piotrzkowskiemu, który zdobył wyróżnienie. Dzieci w nagrodę otrzymały dyplomy oraz książki.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!


Joanna Duraj

 
Bal przebierańców Drukuj Email
poniedziałek, 06 lutego 2012 09:00

Karnawał to czas wspólnych zabaw i balów maskowych. W związku z tym, dnia 27 stycznia br. w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbył się bal przebierańców. Uczestniczyły w nim dzieci klas "0", I – III oraz IV – VI. Na balu pojawił się również gość specjalny – Klaun, który śpiewał, tańczył i prowadził różne ciekawe konkursy. Nie zabrakło również Rodziców, którzy dzielnie kibicowali swoim dzieciom biorącym udział w przygotowanych konkursach. W gronie tańczących znalazły się: księżniczki, wróżki, kowboje, piraci, żołnierze i inni. Atmosfera na balu była miła, więc czas szybko upłynął. Wszyscy byli usatysfakcjonowani i pełni wrażeń. Zabawa bardzo podobała się dzieciom.


Joanna Duraj

 
Konkurs na najładniejszą gazętkę Drukuj Email
poniedziałek, 06 lutego 2012 09:03

W poniedziałek 23 stycznia br. został rozstrzygnięty konkurs semestralny na najładniejszą gazetkę, czystość terenu przyszkolnego oraz najciekawiej przebrany zespół klasowy. Komisja oceniała dekorację sal oraz okolicznościowe gazetki. W kategorii klas IV – VI         I miejsce zajęła klasa V, natomiast w Kategorii klas I – III gimnazjum   I miejsce zajęła klasa III gimnazjum. Uczniowie mają do wyboru wyjazd na basen lub do kina. Zwycięzcom gratulujemy i wszystkim klasom życzymy powodzenia w II semestrze.


Joanna Duraj

 
Dzień Babci i Dziadka Drukuj Email
poniedziałek, 06 lutego 2012 09:02

Dziś dla Babci uśmiech mamy a całuski dla Dziadziusia”Takie hasło widniało na scenie w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni, który w czwartek 19 stycznia gościł babcie i dziadków z okazji ich święta. Gdy dochodziła godzina 1130główny korytarz wypełnił się zaproszonymi gośćmi.Babcie i dziadkowie nie zawiedli swych wnuków, ale bardzo licznie przybyli, by posłuchać ich występów oraz tego, co wnuki dla nich przygotowały.Wszystkich gości przywitała p. Joanna Duraj wychowawczyni kl. „0” i oddała głos małym artystom, którzy zaprezentowali swój program artystyczny. Dzieci zaprezentowały zabawne wiersze ,piosenki i tańce.Nie odbyło się również bez tradycyjnego „sto lat” oraz składania życzeń i wręczania własnoręcznie wykonanych upominków. Potem babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na kawę i ciasto.


Joanna Duraj

 
Kolęda w Izbie Regionalnej Drukuj Email

W dniu zaplanowanej 10 stycznia  corocznej kolędy w Izbie Regionalnej w Szkole w Bytoni spadł śnieg. Zimowa aura fantastycznie komponuje się z pięknym zwyczajem – z kolędą.  Zima, choinki, wspólny śpiew kolęd, biały obrus na stole, krzyżyk i świeczki, kropidło, dzwonki to atmosfera spotkania kolędowego.
    Ksiądz prałat Zenon Górecki udzielił uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły błogosławieństwa na cały rok. Wręczył pamiątkowe obrazki i publikacje „Boże Narodzenie.”

Więcej…
 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Drukuj Email
piątek, 13 stycznia 2012 10:09

Gorąca atmosfera, mnóstwo atrakcji, występy młodych artystów – tak wyglądał XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni.
Od samego rana w naszej miejscowości Sztab zbierał pieniądze do puszek kwestarskich. Zabawa zaczęła się o godzinie 17:00  pokazem mody karnawałowej. W roli modelek wystąpiły uczennice z klas 1-3. 

Więcej…
 
Podsumowanie projektów edukacyjnych Drukuj Email
środa, 11 stycznia 2012 12:59

Dnia 22 grudnia 2011 roku odbył się pokaz PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH klas gimnazjalnych pierwszych i trzecich. Uczniowie Naszej szkoły przedstawiali swoją trzy miesięczną pracę z przedmiotów takich jak: fizyka, matematyka i chemia. Na pokazie tym przedstawiono prezentacje multimedialne, doświadczenia fizyczne i chemiczne, nietypowe bryły wykonane z kolorowego papieru oraz makietę z zaprojektowanym ogrodem.

Sylwia Czajka

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 32 z 41

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama