Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 93
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 241


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Szkolny Konkurs Recytatorski Drukuj Email
czwartek, 01 marca 2012 10:54

Po raz kolejny uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum stanęli do zaszczytnej rywalizacji o miano najlepszego recytatora. Konkurs był jednocześnie eliminacją XXIX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie.

Jury w składzie: Barbara Kamysz, Karolina Dunajska, Piotr Wróblewski, Krzysztof Lassota wysłuchało 29 uczniów. Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

Więcej…
 
Konkurs plastyczny "Ptaki zimą" Drukuj Email
czwartek, 01 marca 2012 10:42

Nasza szkoła zdobyła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Gminne Przedszkole w Zblewie pod hasłem „Ptaki zimą”. Gratulujemy Aleksandrze Szulc, która zajęła I miejsce i Karolowi Piotrzkowskiemu, który zdobył wyróżnienie. Dzieci w nagrodę otrzymały dyplomy oraz książki.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!


Joanna Duraj

 
Bal przebierańców Drukuj Email
poniedziałek, 06 lutego 2012 09:00

Karnawał to czas wspólnych zabaw i balów maskowych. W związku z tym, dnia 27 stycznia br. w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbył się bal przebierańców. Uczestniczyły w nim dzieci klas "0", I – III oraz IV – VI. Na balu pojawił się również gość specjalny – Klaun, który śpiewał, tańczył i prowadził różne ciekawe konkursy. Nie zabrakło również Rodziców, którzy dzielnie kibicowali swoim dzieciom biorącym udział w przygotowanych konkursach. W gronie tańczących znalazły się: księżniczki, wróżki, kowboje, piraci, żołnierze i inni. Atmosfera na balu była miła, więc czas szybko upłynął. Wszyscy byli usatysfakcjonowani i pełni wrażeń. Zabawa bardzo podobała się dzieciom.


Joanna Duraj

 
Konkurs na najładniejszą gazętkę Drukuj Email
poniedziałek, 06 lutego 2012 09:03

W poniedziałek 23 stycznia br. został rozstrzygnięty konkurs semestralny na najładniejszą gazetkę, czystość terenu przyszkolnego oraz najciekawiej przebrany zespół klasowy. Komisja oceniała dekorację sal oraz okolicznościowe gazetki. W kategorii klas IV – VI         I miejsce zajęła klasa V, natomiast w Kategorii klas I – III gimnazjum   I miejsce zajęła klasa III gimnazjum. Uczniowie mają do wyboru wyjazd na basen lub do kina. Zwycięzcom gratulujemy i wszystkim klasom życzymy powodzenia w II semestrze.


Joanna Duraj

 
Dzień Babci i Dziadka Drukuj Email
poniedziałek, 06 lutego 2012 09:02

Dziś dla Babci uśmiech mamy a całuski dla Dziadziusia”Takie hasło widniało na scenie w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni, który w czwartek 19 stycznia gościł babcie i dziadków z okazji ich święta. Gdy dochodziła godzina 1130główny korytarz wypełnił się zaproszonymi gośćmi.Babcie i dziadkowie nie zawiedli swych wnuków, ale bardzo licznie przybyli, by posłuchać ich występów oraz tego, co wnuki dla nich przygotowały.Wszystkich gości przywitała p. Joanna Duraj wychowawczyni kl. „0” i oddała głos małym artystom, którzy zaprezentowali swój program artystyczny. Dzieci zaprezentowały zabawne wiersze ,piosenki i tańce.Nie odbyło się również bez tradycyjnego „sto lat” oraz składania życzeń i wręczania własnoręcznie wykonanych upominków. Potem babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na kawę i ciasto.


Joanna Duraj

 
Kolęda w Izbie Regionalnej Drukuj Email

W dniu zaplanowanej 10 stycznia  corocznej kolędy w Izbie Regionalnej w Szkole w Bytoni spadł śnieg. Zimowa aura fantastycznie komponuje się z pięknym zwyczajem – z kolędą.  Zima, choinki, wspólny śpiew kolęd, biały obrus na stole, krzyżyk i świeczki, kropidło, dzwonki to atmosfera spotkania kolędowego.
    Ksiądz prałat Zenon Górecki udzielił uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły błogosławieństwa na cały rok. Wręczył pamiątkowe obrazki i publikacje „Boże Narodzenie.”

Więcej…
 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Drukuj Email
piątek, 13 stycznia 2012 10:09

Gorąca atmosfera, mnóstwo atrakcji, występy młodych artystów – tak wyglądał XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni.
Od samego rana w naszej miejscowości Sztab zbierał pieniądze do puszek kwestarskich. Zabawa zaczęła się o godzinie 17:00  pokazem mody karnawałowej. W roli modelek wystąpiły uczennice z klas 1-3. 

Więcej…
 
Podsumowanie projektów edukacyjnych Drukuj Email
środa, 11 stycznia 2012 12:59

Dnia 22 grudnia 2011 roku odbył się pokaz PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH klas gimnazjalnych pierwszych i trzecich. Uczniowie Naszej szkoły przedstawiali swoją trzy miesięczną pracę z przedmiotów takich jak: fizyka, matematyka i chemia. Na pokazie tym przedstawiono prezentacje multimedialne, doświadczenia fizyczne i chemiczne, nietypowe bryły wykonane z kolorowego papieru oraz makietę z zaprojektowanym ogrodem.

Sylwia Czajka

 
Jasełka dla społeczności wiejskiej Drukuj Email

Dnia 22 grudnia 2011 roku w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbyło się jak co roku uroczyste spotkanie wigilijne dla mieszkańców okolicznych wsi, połączone z otwarciem nowego placu zabaw i gabinetu logopedycznego. Harcerze zaprezentowali przygotowane „Jasełka”. Spotkanie zakończyło się wspólną agapą. W tym roku frekwencja  dopisała. Zaprezentowane jasełka bardzo się podobały przybyłym gościom, aktorzy usłyszeli pod swoim adresem wiele pochlebnych opinii.


Irena Czaja

 
Otwarcie placu zabaw i pracownii logopedycznej Drukuj Email
czwartek, 19 stycznia 2012 13:07

Jedzie Zima srebrna pani!
Przygotujmy drogę dla niej!
Rozsypiemy w krąg śnieżynki,
na te dróżki, na choinki.
Puchem lekkim, lśniącym, białym.
wysrebrzymy dziś świat cały.
Po lodowym moście przyjadą tu goście.
A ty, wietrze wiej! Daleko nas nieś!

Późnym popołudniem 22 grudnia w szkole w Bytoni zawirowały „śnieżynki”. To dzieci z zerówek i z klas I-II z wielką radością witały nowy plac zabaw. Cieszyły je wszystkie nowe sprzęty zainstalowane na bezpiecznej nawierzchni.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 33 z 42

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama