Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 3
Poprzedni tydzień: 22
Bieżący miesiąc: 76
Poprzedni miesiąc: 74
Ogółem: 290


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Święto Niepodległości Drukuj Email
czwartek, 01 grudnia 2011 08:17

 

Dzisiaj wielka jest rocznica 11 listopada,

Tym, co zmarli za Ojczyznę, hołd wdzięczności Polska składa.”

Pod takim hasłem 14 listopada 2011 r. obchodziliśmy w naszej szkole 93 rocznicę   odzyskania przez Polskę niepodległości. Społeczność szkolna w skupieniu i zadumie wysłuchała montażu słowno-muzycznego, podczas którego podziwiać mogliśmy utwór „Wojenko, wojenko” wykonany na trąbce przez ucznia klasy III g Pawła Rząskę oraz przepięknie pieśni patriotyczne w wykonaniu Agaty Zimnak i Alicji Herman.

 
Wywiad z krytykiem kulinarnym, panem Arturem Michna (A.M) prowadzony przez uczennicę kl. II GIM Natalię Krause (N.K). Drukuj Email
piątek, 18 listopada 2011 11:19

 

N.K: -Pije pan sobie teraz kawę zaparzoną przez wicedyrektor panią Beatę Aszyk. Smakuje panu ?

A.M: -Jest całkiem smaczna. Zaparzona została w ekspresie, tak jak lubię. Skrytykować mogę jedynie to, iż jest z mlekiem, a dzisiaj mleko nie jest prawdziwym mlekiem. Takie w kartonach da się jeszcze jakoś znieść, ale najgorsze są te śmietanki w malutkich opakowaniach. Ohyda ! Odtłuszczone, rozcieńczone z wodą, zabarwione tak, aby wyglądało to za śmietanką. Nie ma nic straszniejszego niż śmietanki w mini opakowaniach.

Więcej…
 
Stypendia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego Drukuj Email
piątek, 18 listopada 2011 08:49

Mamy przyjemność poinformować, że cztery uczennice naszej szkoły – Agata Zimnak z klasy I gimn., Agnieszka Dorawa i Angelika Głogowska z klasy II gimn. oraz Michalina Zimnak z klasy III gimn. otrzymały stypendium na rok szkolny 2011/12 w ramach projektu systemowego „Pomorskie – dobry kurs na edukację. Program pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych z obszaru województwa pomorskiego” realizowanego przez Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. W dniu 22 listopada w Filharmonii Bałtyckiej im. F. Chopina w Gdańsku odbędzie się uroczysta konferencja w trakcie której stypendia zostaną przyznane. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Ankieta na temat bezpieczeństwa w szkole Drukuj Email
poniedziałek, 07 listopada 2011 12:05

 

W dniach 20-21 września br przeprowadzono w czasie zebrań szkolnych z rodzicami ankietę na temat bezpieczeństwa w szkole. Poniżej przedstawiono wyniki ankiety:

Więcej…
 
Wycieczka do Warszawy z projektu "Za rękę z Einsteinem" Drukuj Email
poniedziałek, 07 listopada 2011 10:06

 

Dnia 12-13 października 2011 roku odbyła się wycieczka do Warszawy związana

z projektem „Za rękę z Einsteinem”. Jednym ze zwiedzanych miejsc naszej wyprawy, była wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. Ekspozycja przedstawia walkę i codzienność uczestników powstania warszawskiego na tle okupacyjnej grozy, złożonej sytuacji międzynarodowej, aż po powojenny terror komunistyczny i losy Powstańców w PRL.

Więcej…
 
Klucz do sukcesu-wyrównywanie szans edukacyjno-rozwojowych Drukuj Email
poniedziałek, 07 listopada 2011 09:53

 

Klucz do sukcesu-wyrównywanie szans edukacyjno-rozwojowych dzieci klas I-III szkół podstawowych Gminy Zblewo


Gmina Zblewo/Zespół Ekonomiczno Administracyjny Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Zblewie otrzyma 213 750,90 zł na realizację Projektu systemowego „Klucz do sukcesu-wyrównywanie szans edukacyjno-rozwojowych dzieci klas I-III szkół podstawowych Gminy Zblewo” realizowany w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Poddziałanie: 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych.

            Projekt realizowany będzie w okresie: IX 2011 -  VIII 2012. Za zarządzanie projektem odpowiedzialny będzie Zespół Ekonomiczno Administracyjny Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Zblewie oraz Asystenci Szkolni Projektu.

Więcej…
 
Pasowanie na ucznia klasy I SP Drukuj Email
środa, 26 października 2011 09:10

20 października 2011 r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych. Kandydaci   pięknie przygotowali się do tej uroczystości i doskonale zdali egzamin na uczniów szkoły podstawowej w Bytoni im. E. Dywelskiego. Gratulujemy i witamy w naszej szkole.

 
Ślubujemy Ci Szkoło! Drukuj Email
poniedziałek, 24 października 2011 07:27

Dnia 19 października 2011 roku uczniowie klasy I gimnazjum obchodzili swoje święto.

O godzinie 11.25 rozpoczęła się uroczystość ślubowania. Po wprowadzeniu pocztu flagowego i odśpiewaniu hymnu państwowego Agata Zimnak i Natalia Para przywitały gości i oddały głos panu dyrektorowi Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni Tomaszowi Damaszkowi. Pan Dyrektor w krótkim wystąpieniu powiedział, czym dla ucznia gimnazjum jest akt ślubowania, jakie wiążą się z tym obowiązki.

Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Papieski Drukuj Email
środa, 26 października 2011 09:47

Dzień 17 października był dniem szczególnym w naszej szkole, gdyż świętowaliśmy dwie uroczystości: Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Papieski. Klasy gimnazjalne od 12 do 13 października były na wycieczce w Warszawie i dlatego apel z okazji DEN nie mógł odbyć się 13 października jak w latach ubiegłych.

Więcej…
 
Wyniki wyborów Rady Samorządu Uczniowskiego 2011/2012 Drukuj Email
poniedziałek, 10 października 2011 12:42

Znamy już oficjalne wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego.

Po trwającej od 22 września kampanii wyborczej i zapoznaniu się z programami kandydatów, uczniowska społeczność ZSP w Bytoni 30 września wybrała członków Rady Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunów. W głosowaniu wzięło udział 132 uczniów naszej szkoły.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 35 z 42

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama