Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 9
Wczoraj: 6
Bieżący tydzień: 38
Poprzedni tydzień: 51
Bieżący miesiąc: 155
Poprzedni miesiąc: 247
Ogółem: 625


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wycieczka do Warszawy z projektu "Za rękę z Einsteinem" Drukuj Email
poniedziałek, 07 listopada 2011 10:06

 

Dnia 12-13 października 2011 roku odbyła się wycieczka do Warszawy związana

z projektem „Za rękę z Einsteinem”. Jednym ze zwiedzanych miejsc naszej wyprawy, była wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. Ekspozycja przedstawia walkę i codzienność uczestników powstania warszawskiego na tle okupacyjnej grozy, złożonej sytuacji międzynarodowej, aż po powojenny terror komunistyczny i losy Powstańców w PRL.

Więcej…
 
Klucz do sukcesu-wyrównywanie szans edukacyjno-rozwojowych Drukuj Email
poniedziałek, 07 listopada 2011 09:53

 

Klucz do sukcesu-wyrównywanie szans edukacyjno-rozwojowych dzieci klas I-III szkół podstawowych Gminy Zblewo


Gmina Zblewo/Zespół Ekonomiczno Administracyjny Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Zblewie otrzyma 213 750,90 zł na realizację Projektu systemowego „Klucz do sukcesu-wyrównywanie szans edukacyjno-rozwojowych dzieci klas I-III szkół podstawowych Gminy Zblewo” realizowany w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Poddziałanie: 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych.

            Projekt realizowany będzie w okresie: IX 2011 -  VIII 2012. Za zarządzanie projektem odpowiedzialny będzie Zespół Ekonomiczno Administracyjny Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Zblewie oraz Asystenci Szkolni Projektu.

Więcej…
 
Pasowanie na ucznia klasy I SP Drukuj Email
środa, 26 października 2011 09:10

20 października 2011 r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych. Kandydaci   pięknie przygotowali się do tej uroczystości i doskonale zdali egzamin na uczniów szkoły podstawowej w Bytoni im. E. Dywelskiego. Gratulujemy i witamy w naszej szkole.

 
Ślubujemy Ci Szkoło! Drukuj Email
poniedziałek, 24 października 2011 07:27

Dnia 19 października 2011 roku uczniowie klasy I gimnazjum obchodzili swoje święto.

O godzinie 11.25 rozpoczęła się uroczystość ślubowania. Po wprowadzeniu pocztu flagowego i odśpiewaniu hymnu państwowego Agata Zimnak i Natalia Para przywitały gości i oddały głos panu dyrektorowi Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni Tomaszowi Damaszkowi. Pan Dyrektor w krótkim wystąpieniu powiedział, czym dla ucznia gimnazjum jest akt ślubowania, jakie wiążą się z tym obowiązki.

Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Papieski Drukuj Email
środa, 26 października 2011 09:47

Dzień 17 października był dniem szczególnym w naszej szkole, gdyż świętowaliśmy dwie uroczystości: Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Papieski. Klasy gimnazjalne od 12 do 13 października były na wycieczce w Warszawie i dlatego apel z okazji DEN nie mógł odbyć się 13 października jak w latach ubiegłych.

Więcej…
 
Wyniki wyborów Rady Samorządu Uczniowskiego 2011/2012 Drukuj Email
poniedziałek, 10 października 2011 12:42

Znamy już oficjalne wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego.

Po trwającej od 22 września kampanii wyborczej i zapoznaniu się z programami kandydatów, uczniowska społeczność ZSP w Bytoni 30 września wybrała członków Rady Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunów. W głosowaniu wzięło udział 132 uczniów naszej szkoły.

Więcej…
 
Lekkoatletyczne indywidualne biegi przełajowe Drukuj Email
środa, 28 września 2011 13:02

24 września 2011r w lesie przy ulicy Szkolnej odbyły się lekkoatletyczne indywidualne biegi przełajowe. W imprezie brali udział uczniowie i uczennice z pięciu szkół. Każdą szkołę reprezentowało 20 zawodników. Występował podział ze względu na płeć oraz kategorie wiekową. Trzech uczestników z ZSP w Bytoni (Agata Wirkus, Damian Grygiel oraz Julia Kończyńska) zakwalifikowało się na powiatowe biegi przełajowe, które odbędą się w Skórczu.

 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego Drukuj Email
środa, 28 września 2011 12:22

Jak co roku we wrześniu rozpoczęła się kolejna kampania wyborcza kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego. Czas trwania kampanii od 22 do 29 września.

30 września od godziny 9.25 odbędą się wybory. Uczniowie, którzy uzyskają największą liczbę głosów utworzą Zarząd Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Kandydaci prezentują swój program w formach plakatu w wyznaczonym miejscu na tablicach ściennych na korytarzach. Do Rady Samorządu Uczniowskiego mogą kandydować uczniowie, którzy w ubiegłym roku szkolnym osiągnęli co najmniej dobrą ocenę z zachowania i osiągają dobre wyniki nauczania.

Więcej…
 
Święto pieczonego ziemniaka Drukuj Email
środa, 28 września 2011 12:04

27 września 2011r. dzieciaki z klas 0-3 obchodziły po raz pierwszy w naszej szkole „Święto pieczonego ziemniaka”. Dzień ten rozpoczęliśmy od zagadek i zabaw integracyjnych. Później uczniowie wykonali z ziemniaków i skarbów jesieni „Cudaki-Kartoflaki”. Czego tam nie było  Kucyki, żyrafa, panna młoda, jeże a nawet ziemniaczane ufoludki. Oczywiście natychmiast zorganizowaliśmy wystawę naszych „Cudaków” i udaliśmy się na stołówkę, gdzie czekała na wszystkich miła niespodzianka.

Więcej…
 
Ile dobra robicie dla naszego kościoła… V Plener Artystów Ludowych Drukuj Email
czwartek, 08 września 2011 00:00

To słowa miłej mieszkanki Bytoni Pani Heleny Klaman, skierowane do mnie przed mszą świętą na widok szopki bożonarodzeniowej i haftowanych obrusów. To najpiękniejsze podziękowanie za nasze prace dla kościoła w Bytoni i jej mieszkańców. Niczego więcej nam nie trzeba. Dziękujemy serdecznie Szanowna Pani Heleno!

Minęło pięć lat od pierwszego pleneru dla artystów ludowych Pomorza. Już pięć razy spotkali się Kociewiacy, Borowiacy i Kaszubi, by wspólnie, jak w rodzinnym gronie tworzyć nie powtarzalne dzieła uzdolnionych rąk. Znowu malowano, rzeźbiono, haftowano, a wieczorami nasz Józek Śniatecki uruchamiał swoją harmonię i płynęły melodie znane w naszych regionach.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 35 z 41

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama