Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 9
Wczoraj: 6
Bieżący tydzień: 38
Poprzedni tydzień: 51
Bieżący miesiąc: 155
Poprzedni miesiąc: 247
Ogółem: 625


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wręczenie nagród "Primus inter Pares" dla najlepszych absolwentów szkół podstawoweych i gimnazjów Gminy Zblewo Drukuj Email
poniedziałek, 05 września 2011 13:21

Agata Zimnak - uczennica kl I gimnazjum wraz z dumnymi rodzicami odebrali z rąk Wójta Gminy Zblewo Krzysztofa Trawickiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Zblewo Jerzego Trochy list gratulacyjny, dyplom oraz nagrodę. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce. 

 
Niecodzienny początek roku szkolnego Zespole Szkół Publicznych w Bytoni. Drukuj Email
poniedziałek, 05 września 2011 12:33

Otwarcie Centrum Rekreacyjno-SportowegoW tym roku uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni miało niezwykły przebieg i niezwykle uroczysty charakter. Po wielu miesiącach pracy udało się oddać do użytku położone nieopodal szkoły Centrum Rekreacyjno-Sportowe.

Znamienici goście, rodzice uczniowie i nauczyciele tym razem zgromadzili się na mszy w kaplicy o godzinie 16.30, w czasie której grupa uczniów z gimnazjum pięknym śpiewem ozdobiła tę część całej uroczystości.

Więcej…
 
Uczciliśmy pamięć naszego Patrona... Drukuj Email
środa, 27 lipca 2011 08:10

Publicznej Szkole Podstawowej w Bytoni od roku 2009 patronuje Pan Edmund – człowiek wielce zasłużony temu środowisku. Dnia 9 czerwca br. po raz drugi świętowaliśmy, aby uczcić pamięć tego człowieka i przypomnieć o jego zasługach.

Obchody Dnia Patrona rozpoczęły się poranną Mszą Św., w której uczestniczyli zaproszeni goście oraz uczniowie od kl. „0” do VI szkoły podstawowej wraz ze swoimi nauczycielami. Nabożeństwo uświetnił zespół muzyczny pod kierunkiem psychologa, pana Marcina. Przepięknie brzmiały pieśni kościelne. W wykonaniu naszych uczniów. Po uroczystej liturgii korowód uczniów prowadzony przez poczet sztandarowy powędrował do budynku szkolnego, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości.

Więcej…
 
„Bezpieczne Wakacje” w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni Drukuj Email
środa, 27 lipca 2011 08:06

Wakacje to ekscytujący, radosny czas oczekiwany przez uczniów. Już za kilka dni będzie można cieszyć się urokami wypoczynku i zapomnieć o szkole. Słońce, plaża, atmosfera wakacji - łatwo zapomnieć o bezpieczeństwie. Aby jednak odpoczynek bezpieczny i spokojny w bytońskiej szkole od wielu lat w czerwcu, tuż przed zakończeniem zajęć szkolnych,   organizowany jest Dzień Bezpieczeństwa. By wakacje przyniosły wymarzony relaks, uczy się dzieci i młodzież zasad, które pomogą uniknąć im nieprzyjemnych przygód.

Więcej…
 
Konkurs Drukuj Email
środa, 27 lipca 2011 07:58

W naszej szkole uczniowie klas gimnazjum i podstawówki cały rok dzielnie zmagali się z gazetkami tematycznymi i terenem szkolnym, zdobywając punkty na konta swoich klas.    

Więcej…
 
Od tego się zaczęło... Drukuj Email
środa, 27 lipca 2011 07:52

             Dnia 26 kwietnia 2010 roku zawarto umowę partnerską nr 1/2010 pomiędzy Parafią Rzymskokatolicką p.w. Św. Michała Archanioła w Zblewie reprezentowaną przez Zenona Góreckiego – ks. Proboszcza Parafii – Liderem Projektu a Gminą Zblewo reprezentowaną przez Krzysztofa Trawickiego – Wójta Gminy.

            Strony ustaliły, że celem partnerstwa będzie wspólna realizacja projektu pt. „Miejsce upamiętnienia więźniów i jeńców wojennych pracujących przy budowie drogi Berlin – Królewiec tzw. berlinki, w okresie II wojny światowej w Bytoni.”

Więcej…
 
Uczymy, jak być odpowiedzialnym uczestnikiem ruchu drogowego Drukuj Email
wtorek, 26 lipca 2011 12:59

W naszej szkole od lat przywiązujemy wagę do edukacji związanej z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Nasi uczniowie systematycznie poznają zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Na lekcjach techniki w klasie IV SP dzieci poznają przepisy ruchu drogowego obowiązujące pieszego i rowerzysty. Gimnazjaliści natomiast, również w ramach zajęć technicznych w klasie I, poszerzają swoją wiedzę na temat odpowiedzialności motorowerzysty w ruchu drogowym. Ponadto uczniowie mogli uczestniczyć w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych „Kółko ruchu drogowego”, na których utrwalali wiedzę zdobytą na lekcjach wykorzystując m.in. programy multimedialne. Głównym celem tych zajęć było przygotowanie dzieci i młodzieży do Gminnego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym oraz do egzaminu na kartę rowerową i motorowerową.

Więcej…
 
Bezpieczne Wakacje Drukuj Email
wtorek, 14 czerwca 2011 10:03

Nasza Szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji "Bezpieczne Wakacje", której celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież.

W dniu 20 czerwca br w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbędą sie spotkania dzieci i młodzieży z przedstawicielami służ straży pożarnej, policji, pielęgniarką i ratownikiem WOPR.

Marcin Piotrowski 

 
Dzień Rodzica Drukuj Email

Dnia 26 maja 2011 roku po raz kolejny zaprosiliśmy do naszej szkoły Rodziców na obchody Dnia Matki i Ojca. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11.30. Wiersze, piosenki oraz wesołe przedstawienia teatralne w wykonaniu uczniów klas I- III Szkoły Podstawowej, zerówki i Małego Przedszkola uświetniły to rodzinne spotkanie. Każda klasa przygotowała krótki program dedykowany rodzicom. Uczniowie prezentowali zdolności aktorskie, taneczne, wokalne i artystyczne. Zgromadzeni rodzice byli zachwyceni występami najmłodszych uczniów naszej szkoły i nagrodzili ich gromkimi brawami. Po części artystycznej wszyscy zaśpiewali głośne „100 lat”. Następnie rodzice otrzymali od swoich pociech wykonane wcześniej prezenty i laurki z życzeniami. . Na koniec dzieci zaprosiły gości na pyszny poczęstunek.

 
Szranki teatralne Drukuj Email

Dnia 18 maja 2011 roku w Starogardzie Gdańskim w SCK-u odbyły się Szranki teatralne, w których uczestniczyło osiem zespołów. Tylko dwa z nich dostały możliwość zaprezentowania ponownie swojego występu w Finale Wojewódzkiego Konkursu Teatralnego „Niebieskich Tarcz”, który będzie można zobaczyć w Gdańsku. W skład jury wchodzili: p. Krystyna Lamparska – polonistka , p. Ewa Czuba z SCK oraz – dziennikarz i poeta - Stanisław Sierko.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 36 z 41

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama