Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 93
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 241


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Lekkoatletyczne indywidualne biegi przełajowe Drukuj Email
środa, 28 września 2011 13:02

24 września 2011r w lesie przy ulicy Szkolnej odbyły się lekkoatletyczne indywidualne biegi przełajowe. W imprezie brali udział uczniowie i uczennice z pięciu szkół. Każdą szkołę reprezentowało 20 zawodników. Występował podział ze względu na płeć oraz kategorie wiekową. Trzech uczestników z ZSP w Bytoni (Agata Wirkus, Damian Grygiel oraz Julia Kończyńska) zakwalifikowało się na powiatowe biegi przełajowe, które odbędą się w Skórczu.

 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego Drukuj Email
środa, 28 września 2011 12:22

Jak co roku we wrześniu rozpoczęła się kolejna kampania wyborcza kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego. Czas trwania kampanii od 22 do 29 września.

30 września od godziny 9.25 odbędą się wybory. Uczniowie, którzy uzyskają największą liczbę głosów utworzą Zarząd Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Kandydaci prezentują swój program w formach plakatu w wyznaczonym miejscu na tablicach ściennych na korytarzach. Do Rady Samorządu Uczniowskiego mogą kandydować uczniowie, którzy w ubiegłym roku szkolnym osiągnęli co najmniej dobrą ocenę z zachowania i osiągają dobre wyniki nauczania.

Więcej…
 
Święto pieczonego ziemniaka Drukuj Email
środa, 28 września 2011 12:04

27 września 2011r. dzieciaki z klas 0-3 obchodziły po raz pierwszy w naszej szkole „Święto pieczonego ziemniaka”. Dzień ten rozpoczęliśmy od zagadek i zabaw integracyjnych. Później uczniowie wykonali z ziemniaków i skarbów jesieni „Cudaki-Kartoflaki”. Czego tam nie było  Kucyki, żyrafa, panna młoda, jeże a nawet ziemniaczane ufoludki. Oczywiście natychmiast zorganizowaliśmy wystawę naszych „Cudaków” i udaliśmy się na stołówkę, gdzie czekała na wszystkich miła niespodzianka.

Więcej…
 
Ile dobra robicie dla naszego kościoła… V Plener Artystów Ludowych Drukuj Email
czwartek, 08 września 2011 00:00

To słowa miłej mieszkanki Bytoni Pani Heleny Klaman, skierowane do mnie przed mszą świętą na widok szopki bożonarodzeniowej i haftowanych obrusów. To najpiękniejsze podziękowanie za nasze prace dla kościoła w Bytoni i jej mieszkańców. Niczego więcej nam nie trzeba. Dziękujemy serdecznie Szanowna Pani Heleno!

Minęło pięć lat od pierwszego pleneru dla artystów ludowych Pomorza. Już pięć razy spotkali się Kociewiacy, Borowiacy i Kaszubi, by wspólnie, jak w rodzinnym gronie tworzyć nie powtarzalne dzieła uzdolnionych rąk. Znowu malowano, rzeźbiono, haftowano, a wieczorami nasz Józek Śniatecki uruchamiał swoją harmonię i płynęły melodie znane w naszych regionach.

Więcej…
 
Wręczenie nagród "Primus inter Pares" dla najlepszych absolwentów szkół podstawoweych i gimnazjów Gminy Zblewo Drukuj Email
poniedziałek, 05 września 2011 13:21

Agata Zimnak - uczennica kl I gimnazjum wraz z dumnymi rodzicami odebrali z rąk Wójta Gminy Zblewo Krzysztofa Trawickiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Zblewo Jerzego Trochy list gratulacyjny, dyplom oraz nagrodę. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce. 

 
Niecodzienny początek roku szkolnego Zespole Szkół Publicznych w Bytoni. Drukuj Email
poniedziałek, 05 września 2011 12:33

Otwarcie Centrum Rekreacyjno-SportowegoW tym roku uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni miało niezwykły przebieg i niezwykle uroczysty charakter. Po wielu miesiącach pracy udało się oddać do użytku położone nieopodal szkoły Centrum Rekreacyjno-Sportowe.

Znamienici goście, rodzice uczniowie i nauczyciele tym razem zgromadzili się na mszy w kaplicy o godzinie 16.30, w czasie której grupa uczniów z gimnazjum pięknym śpiewem ozdobiła tę część całej uroczystości.

Więcej…
 
Uczciliśmy pamięć naszego Patrona... Drukuj Email
środa, 27 lipca 2011 08:10

Publicznej Szkole Podstawowej w Bytoni od roku 2009 patronuje Pan Edmund – człowiek wielce zasłużony temu środowisku. Dnia 9 czerwca br. po raz drugi świętowaliśmy, aby uczcić pamięć tego człowieka i przypomnieć o jego zasługach.

Obchody Dnia Patrona rozpoczęły się poranną Mszą Św., w której uczestniczyli zaproszeni goście oraz uczniowie od kl. „0” do VI szkoły podstawowej wraz ze swoimi nauczycielami. Nabożeństwo uświetnił zespół muzyczny pod kierunkiem psychologa, pana Marcina. Przepięknie brzmiały pieśni kościelne. W wykonaniu naszych uczniów. Po uroczystej liturgii korowód uczniów prowadzony przez poczet sztandarowy powędrował do budynku szkolnego, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości.

Więcej…
 
„Bezpieczne Wakacje” w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni Drukuj Email
środa, 27 lipca 2011 08:06

Wakacje to ekscytujący, radosny czas oczekiwany przez uczniów. Już za kilka dni będzie można cieszyć się urokami wypoczynku i zapomnieć o szkole. Słońce, plaża, atmosfera wakacji - łatwo zapomnieć o bezpieczeństwie. Aby jednak odpoczynek bezpieczny i spokojny w bytońskiej szkole od wielu lat w czerwcu, tuż przed zakończeniem zajęć szkolnych,   organizowany jest Dzień Bezpieczeństwa. By wakacje przyniosły wymarzony relaks, uczy się dzieci i młodzież zasad, które pomogą uniknąć im nieprzyjemnych przygód.

Więcej…
 
Konkurs Drukuj Email
środa, 27 lipca 2011 07:58

W naszej szkole uczniowie klas gimnazjum i podstawówki cały rok dzielnie zmagali się z gazetkami tematycznymi i terenem szkolnym, zdobywając punkty na konta swoich klas.    

Więcej…
 
Od tego się zaczęło... Drukuj Email
środa, 27 lipca 2011 07:52

             Dnia 26 kwietnia 2010 roku zawarto umowę partnerską nr 1/2010 pomiędzy Parafią Rzymskokatolicką p.w. Św. Michała Archanioła w Zblewie reprezentowaną przez Zenona Góreckiego – ks. Proboszcza Parafii – Liderem Projektu a Gminą Zblewo reprezentowaną przez Krzysztofa Trawickiego – Wójta Gminy.

            Strony ustaliły, że celem partnerstwa będzie wspólna realizacja projektu pt. „Miejsce upamiętnienia więźniów i jeńców wojennych pracujących przy budowie drogi Berlin – Królewiec tzw. berlinki, w okresie II wojny światowej w Bytoni.”

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 36 z 42

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama