Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 2
Bieżący tydzień: 23
Poprzedni tydzień: 31
Bieżący miesiąc: 81
Poprzedni miesiąc: 190
Ogółem: 605


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Kolędowanie - karaoke Drukuj Email
wtorek, 11 stycznia 2011 12:40

Dnia 7 stycznia uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni spotkali się na wspólnym kolędowaniu-karaoke. Kolędowanie odbyło się w dwóch grupach, jako pierwsi śpiewali uczniowie klasy VI i gimnazjum, następnie uczniowie szkoły podstawowej. Przed wspólnym kolędowaniem uczennice z Samorządu Uczniowskiego przedstawiły szczegółową relację z wyjazdu do Domu Pomocy Społecznej w Bielawkach. Zaprosiły do obejrzenia zdjęć oraz przekazały podziękowania dla naszej szkoły od mieszkańców Domu w Bielawkach. Po prezentacji rozpoczęliśmy śpiewanie kolęd. Do samodzielnego śpiewu szczególnie chętnie zgłaszali się uczniowie szkoły podstawowej, lecz zachęceni oklaskami gimnazjaliści również się odważyli. Mikrofon powędrował także w ręce nauczycieli. Wszyscy doskonale się bawili i zostali nagrodzeni gorącymi brawami.

 
Wyjazd do Bielawek Drukuj Email
wtorek, 11 stycznia 2011 12:58

22 grudzień był to dzień Wigilii w naszej szkole i w tym dniu odbył się również wyjazd do Domu Pomocy Społecznej w Bielawkach. Uczennice z Samorządu Uczniowskiego wraz z panią Katarzyną Stencel udały się do Bielawek aby przekazać ofiarowane przez uczniów słodycze i upominki. Dla naszych uczennic były to niezapomniane, pełne wzruszeń chwile. Każda z nich otrzymała przepiękny upominek i zaproszenie na Jasełka z udziałem chorych osób z Domu Pomocy oraz mieszkańców Bielawek. Wyjazd na Jasełka odbył się 27 grudnia. Oto relacja fotograficzna z obu wyjazdów… (kliknij miniaturkę).

 
Adwentowe serduszka Drukuj Email
środa, 12 stycznia 2011 08:46
adwentowe_serduszkoJak co roku w adwencie uczniowie i harcerze z naszej szkoły biorą aktywny udział w akcji "Adwentowe serduszka". Akcja ma na celu wspomóc rodzny znajdujące się w kłopotliwej sytuacji materialnej. Dzięki ofiarności mieszkańców wsi Bytonia i Cis oraz 12 zaprzyjaźnionych firm przekazaliśmy 22 paczki żywnościowe, które składały się z produktów żywnościowych, słodyczy, maskotek i obuwia zimowego. Wszystkim ofiarodawcom - osobom prywatnym i firmom - w imieniu obdarowanych rodzin oraz naszej społeczności szkolnej z serca dziękujemy. 
Więcej…
 
Jasełka dla społeczności wiejskiej Drukuj Email
wtorek, 11 stycznia 2011 13:30

Dnia 22 grudnia 2010 roku w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbyło się jak co roku uroczyste spotkanie wigilijne dla mieszkańców okolicznych wsi. Celem spotkania jest zaprezentowanie zaproszonym gościom,  rodzicom i dziadkom  jasełek  w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz  spotkanie przy stole z dzieleniem się opłatkiem, śpiewaniem kolęd, wspólną agapą. W tym roku frekwencja  dopisała. Zaprezentowane jasełka bardzo się podobały przybyłym gościom, aktorzy usłyszeli pod swoim adresem wiele pochlebnych opinii.

 
VIII Dekanalny Konkurs Poetycki Drukuj Email
wtorek, 11 stycznia 2011 09:52

Jesienią, jak co roku,  odbył się konkurs poetycki organizowany przez katechetki z Bytoni i Zblewa. Tematem tego konkursu było życie świętego Maksymiliana M. Kolbego . Inspiracją w wyborze tematu konkursu było ogłoszenie roku 2011 rokiem tegoż świętego oraz sprowadzenie we wrześniu 2010 roku do kościoła parafialnego w Zblewie relikwii świętego Maksymiliana. Spośród wielu nadesłanych wierszy komisja konkursowa pod przewodnictwem ks. Prałata Zenona Góreckiego – proboszcza Zblewskiego wybrała i nagrodziła następujące prace w dwóch kategoriach:

Więcej…
 
Sekrety Pana Kleksa Drukuj Email

Grupa T

Dnia 10 grudnia 2010 roku gościł u nas zespół teatralny z Torunia „grupa T”. Przyjechali do nas, aby przedstawić spektakl pt. „Sekrety Pana Kleksa”. W spektaklu poruszony został problem uzależnień, bezpieczeństwa na drodze oraz ekologii. Aktorzy sygnalizowali dzieciom, jak ważne są numery alarmowe oraz zgubne skutki nałogów. Spektakl opierał się na bezpośrednim kontakcie z publicznością, dzięki czemu miedzy aktorami a dziećmi cały czas trwał dialog. Dzieci poprzez zabawę chętnie angażowały się w przedstawienie.

 
Mikołajki Drukuj Email
poniedziałek, 06 grudnia 2010 14:17

Mikołajki 2010Tradycyjnie w dniu 6 grudnia Naszą Szkołę odwiedził gość specjalny - Święty Mikołaj. Przybył on z workiem słodyczy, którymi obdarował wszystkich uczniów, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły. A oto fotograficzna relacja z tej niezwykłej wizyty

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć 

 

 
Góra grosza Drukuj Email
wtorek, 11 stycznia 2011 13:16

grosz

Od dnia 22 listopada do 4 grudnia w naszej szkole po raz kolejny odbyła się akcja GÓRA GROSZA. W tym roku zebraliśmy razem 9404 monety o wartości 216,11 zł, waga wszystkich groszy to 11,5kg. Organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego skrupulatnie zważyli i przeliczyli zebrane monety. 22 grudnia podsumowaliśmy wyniki akcji. Uczniowie, którzy ofiarowali najwięcej otrzymali nagrodę książkową. Wszyscy  wykazali się wielką aktywnością, najwięcej zebrały klasy V, VI i I Gim, natomiast wśród młodszych uczniów szkoły podstawowej wielkim zaangażowaniem wykazali się: Julia Dąbrowska z klasy III, Weronika Szulc uczennica klasy II i Aleksander Biedrzycki z zerówki. Na szczególną pochwałę zasłużyła Marta Sobczak z klasy V, która przyniosła 4,800kg monet.

Dziękujemy, że potraficie się tak zorganizować, aby pomóc drugiemu człowiekowi, ponieważ najdrobniejsze monety zebrane w dużej liczbie mogą  stworzyć ogromny fundusz, dzięki któremu zostanie udzielona pomoc dzieciom w najtrudniejszej sytuacji życiowej.

 
W trosce o poprawność języka ojczystego Drukuj Email
czwartek, 02 grudnia 2010 01:00

26 listopada 2010 roku po raz piąty wyłoniliśmy Mistrzów Ortografii Gminy Zblewo w trzech kategoriach wiekowych. W Zespole Szkół Publicznych w Bytoni 45 uczniów rywalizowało o ten zaszczytny tytuł. Jak zwykle prym wiodły dziewczęta. Laureatkami zostały głównie uczennice, które w poprzednich eliminacjach również zajęły czołowe miejsca.

Więcej…
 
Andrzejki Drukuj Email
środa, 01 grudnia 2010 01:00

Dnia 25 listopada br. odbyły się w naszej szkole Andrzejki.  

Oto fotorelacja z zabawy:

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć  

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 38 z 41

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 118 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama