Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 10
Bieżący tydzień: 23
Poprzedni tydzień: 51
Bieżący miesiąc: 140
Poprzedni miesiąc: 245
Ogółem: 614


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wybory Samorządu Uczniowskiego Drukuj Email

Dnia 1 października 2010r odbyły się wybory członków Rady Samorządu Uczniowskiego oraz opiekuna. Skład Komisji: Agnieszka Dorawa, Angelika Głogowska, Małgorzata Świech.

 

Więcej…
 
"Sprzątanie Świata" Drukuj Email

Dnia 17 września 2010 r. nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji Sprzątanie Świata pod hasłem Chrońmy bioróżnorodność – segregujmy odpady!”. Uczniowie pod opieką nauczycieli sprzątali tereny Bytoni wzdłuż osiedla, poboczy dróg oraz  pobliskich lasów.  Każdy z nas może codziennie wpłynąć na poprawę czystości środowiska, pamiętając         o tym, by:

  • kupować towary przyjazne środowisku, w opakowaniach zwrotnych,
  • segregując odpady,
  • oszczędzając energie elektryczną i wodę.
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011 Drukuj Email
środa, 22 września 2010 01:00

 

rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011Tak niedawno rozstaliśmy się a znów nadszedł czas powrotu i spotkania. Za nami dwa miesiące wspaniałych beztroskich wakacji. Wypoczęci i radośni wróciliśmy do szkoły, aby powitać rok szkolny 2010/2011. W środę 1 września uczniowie ZSP w Bytoni, grono pedagogiczne i rodzice tradycyjnie uczestniczyli we Mszy św. o godz. 8.30. Następnie uczniowie SP i gimnazjaliści wyruszyli do szkoły. Zgromadzili się na holu głównym, aby wziąć udział w uroczystościach związanych z inauguracją roku szkolnego.
Więcej…
 
100% edukacji za 1 % podatku Drukuj Email
PRzejdź do galeriiDzień 20 maja 2010r. na pewno bardzo miło zapamiętają uczniowie klas I – III Kształcenia Zintegrowanego z Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni. W tym właśnie dniu 45 dzieci, pod opieką pań wychowawczyń, o godz. 7.00 wyruszyło na wycieczkę do Torunia, w celu zwiedzania miejsc bliskich naszemu wielkiemu rodakowi, Mikołajowi Kopernikowi. Program wycieczki był bardzo bogaty i urozmaicony. Toruń powitał gości słońcem i prawdziwie wiosenną aurą. Oprócz zwiedzania zabytków pięknego miasta takich jak: Pomnik Mikołaja Kopernika, Krzywa Wieża, Kościół Wniebowzięcia NMP, Dom Mikołaja Kopernika, Ratusz Staromiejski, Ruiny Zamku Krzyżackiego, dzieci obejrzały również spektakl pt. „Kto z Was chciałby rozweselić pechowego nosorożca” w Teatrze Baj Pomorski.
Więcej…
 
Po miano Mistrza Ortografii Gminy Zblewo... Drukuj Email

Przejdź do galerii

25 maja 2010 r. do Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni przybyło 45 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów na IV Gminne Dyktando. Rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. Najbardziej zacięta walka była widoczna wśród najmłodszych – uczniów klas trzecich  i czwartych. Trudno było wyłonić II Wicemistrza w tej kategorii wiekowej, więc konieczna była ortograficzna dogrywka, która doprowadziła do tego, że aż dwie  uczennice zasłużyły na ten tytuł.

 

Więcej…
 
Konkurs "Czar Par" Drukuj Email
niedziela, 09 maja 2010 13:09

Przejdź do galerii

30 kwietnia 2010 r. odbył się w naszej szkole IX Ponadgminny Konkurs Ekologiczny  „Czar Par” sprawdzający znajomość treści polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych oraz ekologicznych wśród uczniów klas VI. Konkurs został zorganizowany przy współpracy z Urzędem Gminy w Zblewie w ramach Gminnego Projektu Ekologicznego.

Więcej…
 
Bal karnawałowy Drukuj Email
piątek, 12 lutego 2010 01:00

Przejdź do galerii12.02.2010 r. w naszej szkole odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Od godziny 930 bawiły się dzieci z klas I –III i oddziału przedszkolnego, następnie w karnawałowych pląsach uczestniczyli uczniowie z klas IV – VI i gimnazjum. W tym radosnym dniu uczniowie wraz ze swoimi Wychowawcami, tańczyli, skakali i robili „węże”. Uwagę zwracały ciekawe, pomysłowe przebrania uczestników. Nie zabrakło Księżniczek, Wróżek, Zorro, czy też innych bajkowych postaci. Pomiędzy tańcami a konkursami dzieci miały możliwość skorzystania z kawiarenki, gdzie serwowane były ciasta przygotowane przez rodziców. Dla wszystkich był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek.

 

 

 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 23:10

Dnia 10 stycznia 2010 roku odbył się XVIII finał. W tym roku pieniądze przeznaczone są dla dzieci chorobami onkologicznymi. Orkiestra ta odbyła się już po raz któryś i w naszej szkole.

 

Więcej…
 
Święto Niepodległości Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 23:09

Dnia 10 listopada 2009 roku uczciliśmy 91. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość zaczęliśmy odśpiewaniem hymnu narodowego „Mazurka Dąbrowskiego”. Aby upamiętnić to wydarzenie członkowie kółka teatralno – dziennikarskiego wystawili przedstawienie pt. „Opowiedz mi, dziadku ”. Główne role zagrali: Tomasz Sobczak (dziadek) i Agata Zimnak (wnuczka). Pojawiły się także kobiety w czerni, w których role wcieliły się: Weronika Milewska, Miriam Fierek, Alicja Herman i Natalia Para. W role narratorów wcielili się : Sebastian Grygiel, Agnieszka Dorawa, Angelika Głogowska oraz Małgorzata Świech. W inscenizacji była mowa o przeżyciach Polaków, gdy wywożono ich na Sybir. Bardzo smutno wspominano te tragiczne wydarzenia. Jednakże bardzo radosnym akcentem było przywołanie momentu wyswobodzenia się naszego kraju z niewoli zaborców.

 

Agata Zimnak

Natalia Para

Miriam Fierek

Sebastian Grygiel

 

 

 

 
Mikołajki szkolne Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 23:06

Przejdź do galerii

Dnia 4 grudnia 2009 r. odbyły się „Mikołajki szkolne”. Święty Mikołaj odwiedził wszystkie klasy SP , Gimnazjum oraz „Małe Przedszkole”. Wszystkie dzieci otrzymały słodycze – razem 162 paczki. Słodycze ofiarowali nasi Przyjaciele, właściciele lokalnych sklepów i firm. Organizatorem tej imprezy był pedagog szkolny.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 40 z 41

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama