Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 7
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 31
Bieżący miesiąc: 78
Poprzedni miesiąc: 189
Ogółem: 620


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Konkurs "Czar Par" Drukuj Email
niedziela, 09 maja 2010 13:09

Przejdź do galerii

30 kwietnia 2010 r. odbył się w naszej szkole IX Ponadgminny Konkurs Ekologiczny  „Czar Par” sprawdzający znajomość treści polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych oraz ekologicznych wśród uczniów klas VI. Konkurs został zorganizowany przy współpracy z Urzędem Gminy w Zblewie w ramach Gminnego Projektu Ekologicznego.

Więcej…
 
Bal karnawałowy Drukuj Email
piątek, 12 lutego 2010 01:00

Przejdź do galerii12.02.2010 r. w naszej szkole odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Od godziny 930 bawiły się dzieci z klas I –III i oddziału przedszkolnego, następnie w karnawałowych pląsach uczestniczyli uczniowie z klas IV – VI i gimnazjum. W tym radosnym dniu uczniowie wraz ze swoimi Wychowawcami, tańczyli, skakali i robili „węże”. Uwagę zwracały ciekawe, pomysłowe przebrania uczestników. Nie zabrakło Księżniczek, Wróżek, Zorro, czy też innych bajkowych postaci. Pomiędzy tańcami a konkursami dzieci miały możliwość skorzystania z kawiarenki, gdzie serwowane były ciasta przygotowane przez rodziców. Dla wszystkich był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek.

 

 

 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 23:10

Dnia 10 stycznia 2010 roku odbył się XVIII finał. W tym roku pieniądze przeznaczone są dla dzieci chorobami onkologicznymi. Orkiestra ta odbyła się już po raz któryś i w naszej szkole.

 

Więcej…
 
Święto Niepodległości Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 23:09

Dnia 10 listopada 2009 roku uczciliśmy 91. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość zaczęliśmy odśpiewaniem hymnu narodowego „Mazurka Dąbrowskiego”. Aby upamiętnić to wydarzenie członkowie kółka teatralno – dziennikarskiego wystawili przedstawienie pt. „Opowiedz mi, dziadku ”. Główne role zagrali: Tomasz Sobczak (dziadek) i Agata Zimnak (wnuczka). Pojawiły się także kobiety w czerni, w których role wcieliły się: Weronika Milewska, Miriam Fierek, Alicja Herman i Natalia Para. W role narratorów wcielili się : Sebastian Grygiel, Agnieszka Dorawa, Angelika Głogowska oraz Małgorzata Świech. W inscenizacji była mowa o przeżyciach Polaków, gdy wywożono ich na Sybir. Bardzo smutno wspominano te tragiczne wydarzenia. Jednakże bardzo radosnym akcentem było przywołanie momentu wyswobodzenia się naszego kraju z niewoli zaborców.

 

Agata Zimnak

Natalia Para

Miriam Fierek

Sebastian Grygiel

 

 

 

 
Mikołajki szkolne Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 23:06

Przejdź do galerii

Dnia 4 grudnia 2009 r. odbyły się „Mikołajki szkolne”. Święty Mikołaj odwiedził wszystkie klasy SP , Gimnazjum oraz „Małe Przedszkole”. Wszystkie dzieci otrzymały słodycze – razem 162 paczki. Słodycze ofiarowali nasi Przyjaciele, właściciele lokalnych sklepów i firm. Organizatorem tej imprezy był pedagog szkolny.

 

 
Konkurs czytelniczy Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 23:03

PRzejdź do galerii

Dnia 7 grudnia 2009 roku odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy pt. ”W magicznym świecie Narnii’’ dla uczniów kl. IV-VI Publicznej Szkoły Podstawowej im. Edmunda Dywelskiego w Bytoni. Rywalizacja pomiędzy uczniami była bardzo zacięta, chociaż w konkursie wzięło udział tylko dziewięć osób, z których pięć przeszło do części ustnej. W skład komisji weszły: p. Barbara Kamysz (przewodnicząca), p. Genowefa Pelowska i p. Beata Aszyk. Po części ustnej nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu.

I miejsce zajęła Miriam Fierek z kl. IV, II miejsce Agnieszka Dorawa z kl. VI, a miejsce III Angelika Głogowska z kl. VI.

Laureaci otrzymali nagrody książkowe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Agnieszka Dorawa

Małgorzata Świech

Weronika Milewska

 

 
Zbiórka makulatury Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 23:01

 

W dniach 16 – 20 listopada 2009 r. przystąpiliśmy do XIV edycji Gminnego Konkursu Zbiórki Makulatury. Łącznie zebraliśmy 2140 kg, co dało nam czwarte miejsce w kategorii szkół i przedszkoli z terenu naszej gminy. Nagrody książkowe otrzymało 16 uczniów w trzech kategoriach wiekowych: 0 – III, IV – VI i gimnazjum. Największą ilość makulatury zebrali następujący uczniowie:

 

  • A. Trawicka - 205 kg,
  • N. Para – 165 kg, D. Piotrkowski – 165 kg
  • A. Zimnak – 123 kg, M. Zimnak – 123 kg.

 

Gratulujemy zwycięzcom.

 

 

 
Sprzątanie Świata Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 23:01

18 września 2009 r. nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji Sprzątanie Świata

pod hasłem „Pomagamy Ziemi codziennie!”. Uczniowie wraz z opiekunami sprzątali tereny Bytoni wzdłuż osiedla, poboczy dróg oraz pobliskich lasów.

Każdy z nas może wpłynąć na poprawę czystości środowiska, pamiętając o tym, by:

  • kupować towary przyjazne środowisku, w opakowaniach zwrotnych,

  • segregując odpady,

  • oszczędzając energie elektryczną i wodę.

 
Karaoke Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 22:59

Dnia 6 stycznia 2010 roku w naszej szkole odbyło się karaoke dla wszystkich uczniów. Przed wspólnym śpiewem uczennice klasy III gimnazjum przedstawiły wszystkim zebranym prezentacje dotyczącą pobytu w Domu Pomocy Społecznej w Bielawkach. Po prezentacji wszyscy przystąpiliśmy do wspólnego biesiadowania. W większości śpiewano kolędy. Znalazło się wielu chętnych do samodzielnego śpiewu, których nagrodzono gorącymi brawami.

 
Góra Grosza Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 22:57

Od dnia 23 listopada do 04 grudnia w naszej szkole zbieraliśmy grosze na rzecz akcji Góra Grosza. Zebraliśmy razem 7577 monet o wartości 194,93zł. Akcja była organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom.

 

„Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”

 

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 40 z 41

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama