Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 7
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 31
Bieżący miesiąc: 78
Poprzedni miesiąc: 189
Ogółem: 620


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Dzień Babci i Dziadka - klasy I-III Drukuj Email
wtorek, 31 stycznia 2017 09:11

W piątek, 13 stycznia w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na wstępie Pani Wicedyrektor Beata Aszyk przywitała gości oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim Babciom oraz Dziadkom. Akademię zaprezentowali uczniowie klas młodszych II-III, przygotowani przez Panie: Beatę Aszyk, Adrianę Bławat, Katarzynę Stencel. Dzieci, poprzez inscenizację, wiersze, piosenki oraz tańce mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka - klasa "0" Drukuj Email
wtorek, 31 stycznia 2017 08:31

12 stycznia 2017 roku w naszej szkole zorganizowana została uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka", na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie oddziału zerowego oraz klasy I SP. Dzieci przygotowały dla swoich gości pod okiem nauczycielki Beaty Bławat przedstawienie pt. "Dla Babci i Dziadka", recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Dziadkowie ze wzruszeniem i dumą przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami.

Więcej…
 
Uczniowie naszej szkoły w projekcie Zdolni z Pomorza – powiat starogardzki. Drukuj Email
środa, 11 stycznia 2017 08:33

Dnia 20 grudnia 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej- Curii w Starogardzie Gdańskim odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów uzdolnionym uczniom w zakresie matematyki, fizyki i informatyki, którzy zakwalifikowali się do projektu „Zdolni z Pomorza – powiat starogardzki”.

Wśród najlepszych z naszej szkoły znaleźli się:

  • z matematyki – uczennica klasy III gimnazjum Monika Wołoszyk
  • z fizyki – uczniowie klasy II gimnazjum Miłosz Bassara i Szymon Gilla.

Jesteśmy dumni z naszych wyróżnionych uczniów. Serdecznie im gratulujemy.

Sylwia Czajka

 
Jasełka szkolne Drukuj Email
środa, 11 stycznia 2017 08:25

Dnia 11 grudnia 2016 roku w naszej szkole, w czasie Kiermaszu Świątecznego,  zostały zaprezentowane Jasełka przygotowane przez uczniów gimnazjum. Inscenizacja odbiegała od tradycyjnych jasełek, jednak jej humorystyczna interpretacja spotkała się życzliwym przyjęciem. Aktorom gratulujemy! Widzom za gromkie brawa dziękujemy!

Irena Czaja

 
Akcja „SERDUSZKO ADWENTOWE” Drukuj Email
środa, 11 stycznia 2017 08:23

Tradycyjnie, w  trzecią niedzielę  Adwentu,  przy kaplicy św. Rocha, odbyła się zbiórka produktów żywnościowych na paczki żywnościowe dla osób w trudnej sytuacji materialnej.  Zebrano okazałą liczbę produktów.  Paczki świąteczne przygotowano z myślą o osobach samotnych i starczych.Za okazane serce wszystkim bardzo dziękujemy!

Irena Czaja

 
Podsumowanie Konkursu Dekanalnego Drukuj Email
środa, 11 stycznia 2017 08:14

16 grudnia br. w bytońskiej szkole odbyło się podsumowanie V Dekanalnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Komisja konkursowa oceniająca szopki miała bardzo trudne zadanie wyłonić laureatów.

Na uroczystości stawili się autorzy szopek z Pinczyna, Zblewa, Borzechowa, Kleszczewa Kościerskiego, Bytoni wraz z katechetami.

Dziekan zblewski, ks. Zenon Górecki obchodził swoje Urodziny. Wszyscy obecni złożyli życzenia, upominki i odśpiewali Sto lat! Całości dopełniła tradycyjna agapa.

Więcej…
 
Szkolny konkursu pt. "Ozdoba świąteczna" Drukuj Email
środa, 11 stycznia 2017 08:10

W grudniu 2016 r.  po raz drugi w naszej szkole odbył się konkurs na dekorację świąteczną z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej, "zerówki" i gimnazjum.

W konkursie uczestniczyło 30 uczniów.

Spośród wykonanych ozdób komisja konkursowa wybrała 14, które zostały wyróżnione i nagrodzone.

Więcej…
 
Kiermasz Świąteczny Drukuj Email
środa, 28 grudnia 2016 00:00

Wspaniały wystrój szkoły, kram ze świątecznymi ozdobami, przepiękne jasełka i kawiarenki.

               W niedzielę 11 grudnia br. odbył się Kiermasz Świąteczny w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni. O godz. 15:00 w niedzielne popołudnie mury naszej szkoły zapełniły się. Przybywali do niej goście, rodzice, dzieci, młodzież gimnazjalna i nauczyciele. Gdy wchodzili do środka ujrzeli główny hol osnuty półmrokiem. Rozświetlała go piękna choinka niczym królowa ozdobiona srebrem, niebieskimi bombkami i migoczącymi lampkami. Wokół wszystko błyszczało i zachwycało pięknem ozdób świątecznych.

Więcej…
 
Sukces Laury i Martyny Drukuj Email
środa, 07 grudnia 2016 13:32

Dnia 22 listopada uczennice Naszej szkoły- Martyna Pienschke i Laura Modrzejewska, brały udział w Mistrzostwach Powiatu Tenisa Stołowego szkół gimnazjalnych, których organizatorem był Zespół Szkół w Pączewie. Udział w zawodach, na tak wysokim szczeblu, zawodniczki zapewniły sobie, zdobywając pierwsze miejsca na etapie gminnym oraz rejonowym. Z zawodów dziewczęta wróciły z brązowym medalem i przewagą nad zawodniczkami z Gimnazjum nr 1 w Starogardzie Gdańskim. To nie pierwszy sukces tego duetu i z pewnością też nie ostatni. Gratulacje!

Katarzyn Stencel

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 41

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama