Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 93
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 241


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

projekt szkolny

 
Sukces młodzieży z Bytoni Drukuj Email
wtorek, 21 marca 2017 09:25

Dnia 9 marca w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zblewie odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. W konkursie wzięło udział 30 uczestników ze szkół w Zblewie, Pinczynie, Bytoni, Borzechowie oraz uczestniczka, która reprezentowała Młodzieżową Drużynę Pożarniczą w Bytoni.

Eliminacje polegały na rozwiązaniu testu z wiedzy o ochronie przeciw pożarniczej oraz pierwszej pomocy.

Więcej…
 
Interaktywny przedszkolak Drukuj Email
czwartek, 16 marca 2017 08:12

Ogłaszamy nabór dzieci, nauczycieli i rodziców do projektu „Interaktywny przedszkolak”, realizowanego w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Zblewo.

Projekt będzie finansowany z Funduszy Europejskich - Działania 03.01. Edukacja przedszkolna Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Szczegóły pod linkiem.

 
Niecodzienne lekcje Drukuj Email
piątek, 10 marca 2017 09:14

W  dniu 6 marca 2017 r. klasa pierwsza gimnazjum uczestniczyła w dwóch niecodziennych lekcjach. Pierwsza z nich to wychowanie fizyczne, które odbyło się w gdańskim Parku Trampolin Jump City. Młodzież pod okiem trenera ćwiczyła skoki na trampolinach. Była to doskonała zabawa połączona z dawką zdrowego ruchu. Podczas lekcji WF w JUMPCITY w wyjątkowy sposób rozwijana jest koordynacja i ogólna sprawność ruchowa.

Więcej…
 
Spotkanie z policjantem Drukuj Email
piątek, 10 marca 2017 09:09

Dnia 6 marca 2017 roku naszą szkołę, a przede wszystkim dzieci z oddziału zerowego oraz uczniów klas I-III, odwiedził specjalny gość Pan Policjant z Posterunku Policji w Zblewie - Marcin Jankowski. Tematem spotkania było utrwalenie zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa uczniów w szkole oraz w domu. Nasz gość dał także dzieciom cenne wskazówki jak należy zachować się w kontaktach z obcymi. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty dzieci wręczyły Panu Policjantowi podziękowanie.

                                                                                                                             Beata Bławat

 
Żywa lekcja historii Drukuj Email
poniedziałek, 27 lutego 2017 15:25

24 lutego 2017 r. z pokazem historycznym zawitał do nas pan Michał Rychlicki, który w bardzo interesujący i zabawny sposób przedstawił naszym uczniom ciekawostki dotyczące Wikingów oraz Mieszka I i Dobrawy. Żywe lekcje historii cieszą się w naszej szkole coraz większym zainteresowaniem. W pokazie wzięło udział 120 uczniów, w tym  po raz pierwszy uczniowie z zerówki. Dzieci oraz młodzież z gimnazjum aktywnie uczestniczyli w przedstawieniu, wcielając się w rolę Wikingów, Mieszka I i Dobrawy. Wszyscy  chętni uczniowie, nawet ci  najmłodsi, mogli przymierzyć zbroję rycerską. Z tej możliwości skorzystało wielu uczniów.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę pana Michała.

                                                                                                               Malwina Pałubicka

 
Sukces naszych gimnazjalistów... Drukuj Email
wtorek, 21 lutego 2017 08:09

W piątek, 17 lutego 2017 roku w ZKiW w  Pinczynie odbył się XIX Turniej Wiedzy o Kociewiu. Nasza trzyosobowa drużyna w składzie: Monika  Wołoszyk, Julia Zimnak i Łukasz Herman rywalizowała z  pozostałymi uczestnikami konkursu. Dla wszystkich przygotowano różnorodne zadania.

Więcej…
 
Walentynki Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2017 09:35

Dnia 14 lutego br. w naszej szkole odbył się dzień zakochanych tzw. Walentynki. W budynku czuć było nastrój miłosny, który był spowodowany dzięki romantycznej muzyce wybrzmiewającej ze szkolnego radiowęzła. Samorząd Uczniowski zorganizował również pocztę walentynkową.

                                                                                              Samorząd Uczniowski

 
Bal karnawałowy Drukuj Email
wtorek, 14 lutego 2017 14:51

"Latającym dywanem na karnawał do Rio"- pod takim hasłem w poniedziałek 13 lutego 2017 roku odbył się bal karnawałowy dla oddziału zerowego oraz klas I - III SP. Dzieci przebrane w przepiękne stroje świetnie bawiły się z Aladynem i Jasmin z zespołu "Forty Degrees", którzy wprowadzili uczestników zabawy w magiczną podróż symbolicznym latającym dywanem, którym dzieci docierały do różnych zakątków świata i uczestniczyły w odbywających się tam balach. Podróżom towarzyszyła muzyka i tajemnicze zaklęcia, które dzieci powtarzały za każdym razem, gdy przenosiły się w nowe miejsca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele niesamowitych wrażeń i dużo radości naszym uczniom. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów dla swoich dzieci.

                                                                                                                          Beata Bławat

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 42

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama