Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 10
Bieżący tydzień: 23
Poprzedni tydzień: 51
Bieżący miesiąc: 140
Poprzedni miesiąc: 245
Ogółem: 614


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Konkurs czytelniczy Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 23:03

PRzejdź do galerii

Dnia 7 grudnia 2009 roku odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy pt. ”W magicznym świecie Narnii’’ dla uczniów kl. IV-VI Publicznej Szkoły Podstawowej im. Edmunda Dywelskiego w Bytoni. Rywalizacja pomiędzy uczniami była bardzo zacięta, chociaż w konkursie wzięło udział tylko dziewięć osób, z których pięć przeszło do części ustnej. W skład komisji weszły: p. Barbara Kamysz (przewodnicząca), p. Genowefa Pelowska i p. Beata Aszyk. Po części ustnej nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu.

I miejsce zajęła Miriam Fierek z kl. IV, II miejsce Agnieszka Dorawa z kl. VI, a miejsce III Angelika Głogowska z kl. VI.

Laureaci otrzymali nagrody książkowe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Agnieszka Dorawa

Małgorzata Świech

Weronika Milewska

 

 
Zbiórka makulatury Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 23:01

 

W dniach 16 – 20 listopada 2009 r. przystąpiliśmy do XIV edycji Gminnego Konkursu Zbiórki Makulatury. Łącznie zebraliśmy 2140 kg, co dało nam czwarte miejsce w kategorii szkół i przedszkoli z terenu naszej gminy. Nagrody książkowe otrzymało 16 uczniów w trzech kategoriach wiekowych: 0 – III, IV – VI i gimnazjum. Największą ilość makulatury zebrali następujący uczniowie:

 

  • A. Trawicka - 205 kg,
  • N. Para – 165 kg, D. Piotrkowski – 165 kg
  • A. Zimnak – 123 kg, M. Zimnak – 123 kg.

 

Gratulujemy zwycięzcom.

 

 

 
Sprzątanie Świata Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 23:01

18 września 2009 r. nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji Sprzątanie Świata

pod hasłem „Pomagamy Ziemi codziennie!”. Uczniowie wraz z opiekunami sprzątali tereny Bytoni wzdłuż osiedla, poboczy dróg oraz pobliskich lasów.

Każdy z nas może wpłynąć na poprawę czystości środowiska, pamiętając o tym, by:

  • kupować towary przyjazne środowisku, w opakowaniach zwrotnych,

  • segregując odpady,

  • oszczędzając energie elektryczną i wodę.

 
Karaoke Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 22:59

Dnia 6 stycznia 2010 roku w naszej szkole odbyło się karaoke dla wszystkich uczniów. Przed wspólnym śpiewem uczennice klasy III gimnazjum przedstawiły wszystkim zebranym prezentacje dotyczącą pobytu w Domu Pomocy Społecznej w Bielawkach. Po prezentacji wszyscy przystąpiliśmy do wspólnego biesiadowania. W większości śpiewano kolędy. Znalazło się wielu chętnych do samodzielnego śpiewu, których nagrodzono gorącymi brawami.

 
Góra Grosza Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 22:57

Od dnia 23 listopada do 04 grudnia w naszej szkole zbieraliśmy grosze na rzecz akcji Góra Grosza. Zebraliśmy razem 7577 monet o wartości 194,93zł. Akcja była organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom.

 

„Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”

 

 
Wyjazd do Domu Pomocy Społecznej w Bielawkach Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2010 22:55

Dnia 15 grudnia odbył się wyjazd do Domu Pomocy Społecznej w Bielawkach. Przedstawiciele ZSP w Bytoni przekazali upominki zebrane w naszej szkole(misie, zabawki, słodycze itp.) dla mieszkańców domu w Bielawkach. Nasi uczniowie poznali tam wielu ciekawych ludzi i zostali zaproszeni na jasełka z udziałem osób chorych i mieszkańców z Bielawek.

 

Dnia 28 grudnia uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zagościli w Bielawkach. Tym razem mieli zaszczyt obejrzeć przepiękne jasełka z udziałem Domu Pomocy Społecznej w Bielawkach i ich sąsiadów. Przedstawiciele naszej szkoły byli zachwyceni ich strojami i dekoracjami świątecznymi. Po przedstawieniu wszyscy wspólnie śpiewali najpiękniejsze polskie kolędy, co stworzyło prawdziwie rodzinną atmosferę.

 
<< pierwsza < poprzednia 41 następna > ostatnia >>

Strona 41 z 41

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama