Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 7
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 31
Bieżący miesiąc: 78
Poprzedni miesiąc: 189
Ogółem: 620


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w Piecach Drukuj Email
środa, 07 grudnia 2016 13:28

W sobotę 3 grudnia, chłopcy z klasy I i II wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej w Piecach. W rozgrywkach nasi uczniowie zdobyli 4 miejsce, pokonując drużyny z Kalisk i Pieców. Dodatkowe wyróżnienie, w formie statuetki,  otrzymał Franciszek Damaszk, który został jednym z najlepszych zawodników turnieju. Podczas rozgrywek, zawodników odwiedził Mikołaj wraz ze słodkimi niespodziankami. Z turnieju  Nasza Drużyna wróciła z nowymi doświadczeniami, radością ze strzelonych goli, pucharem oraz piłką. Nasi uczniowie po raz pierwszy wzięli udział w tym wydarzeniu, jednakże z pewnością nie jest to Nasz ostatni raz.

Skład drużyny:

Franciszek Damaszk, Maksymilian Damaszk, Filip Gornowicz, Aleksander Hallmann, Jakub Heksel, Paweł Karbowski, Patryk Kurszewski, Piotr Maroszek,

Katarzyna Stencel

 
Królowa Śniegu Drukuj Email
środa, 23 listopada 2016 12:27

W dniu 22 listopada 2016 roku uczniowie naszej szkoły oglądali w hali Olivia w Gdańsku znaną z występów na całym świecie MOSKIEWSKĄ REWIĘ NA LODZIE – przepiękne widowisko dla młodszych  i starszych widzów oparte na motywach baśni pt. Królowa Śniegu.

W zachwyt wprawiły wszystkich wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła oraz efekty pirotechniczne.  Na uwagę zasługiwała oryginalna muzyka, a także choreografia pełna popisów zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie. Dzieci z zapartym tchem śledziły przygody pary bohaterów – Kaya i Gerdy.

                                                                                                 B. K.

 
Szkolny Konkurs Czytelniczy Drukuj Email
środa, 23 listopada 2016 10:02

W dniu 21 listopada 2016 roku odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas IV-VI SP oraz I-III gimnazjum. Uczniowie szkoły podstawowej byli sprawdzani ze znajomości powieści Roalda Dahla pt.  Charli i fabryka czekolady, natomiast gimnazjaliści – z sienkiewiczowskich dzieł pt. Quo vadis oraz Latarnik.

Laureatami konkursu zostali:

Więcej…
 
Trzy kroki ku dobrej relacji z dzieckiem Drukuj Email
środa, 23 listopada 2016 13:43

19 listopada 2016 roku odbyły się warsztaty dla rodziców uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni pod nazwą Trzy kroki ku dobrej relacji z dzieckiem. Wzięło w nich udział 9 rodziców. Miejscem szkolenia był hotel REN w Starogardzie Gdańskim.

Zajęcia zostały przeprowadzone przez certyfikowanych psychoterapeutów w trzech blokach tematycznych: STADIA ROZWOJOWE CZŁOWIEKA, WOŁANIE O POMOC, ZAJĘCIA REDUKUJĄCE POZIOM LĘKU I NAPIĘCIA.

Więcej…
 
Żywa lekcja historii Drukuj Email
poniedziałek, 14 listopada 2016 15:09

21 października 2016 r. po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole Bractwo Rycerskie Kerin, które zajmuje się kultywowaniem polskich tradycji i historii. Bractwo prowadzi pokazy historyczne, wykorzystując liczne eksponaty- zbroje legionistów, uzbrojenie gladiatorów, wikingów, hoplitów, rycerzy, husarii oraz broń białą, kusze i łuki.

Więcej…
 
Halowa połka nożna Drukuj Email
czwartek, 10 listopada 2016 08:56

Drużyna chłopców ze szkoły podstawowej w składzie: Oskar Grygo, Aleksander Bierdzycki, Karol Piotrzkowski, Igor Mielewski, Tobiasz Urbanowicz, Kamil Kosiecki dnia 10.10.2016 r wzięli udział w gminnych zawodach halowej piłki nożnej. Rozgrywkom towarzyszyła zacięta walka oraz ogromne emocje. Niestety nasi uczniowie zajęli V miejsce, mistrzem gminy Zblewo została drużyna z Pinczyna. 

Maciej Ossowski

 
Ślubowanie kl. I SP Drukuj Email
piątek, 04 listopada 2016 09:00

Dzień 27 października 2016 roku w naszej szkole był bardzo ważnym dniem dla najmłodszej klasy. W tym dniu odbyła się niecodzienna uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Edmunda Dywelskiego  w Bytoni.

Wychowawczyni powitała zaproszonych gości, dyrekcję szkoły, nauczycieli oraz rodziców i najmłodszych uczniów.

Więcej…
 
Dzień Pieczonego Ziemniaka Drukuj Email
czwartek, 03 listopada 2016 14:08

Dnia 19 października 2016 roku dzieci z kl. "0" świętowały "DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA". W tym dniu wysłuchały krótkiej historii na temat ziemniaka, uczestniczyły w konkurencjach sportowych oraz samodzielnie wykonały "cudaczki z ziemniaczków". Zakończeniem spotkania była ziemniaczana uczta przy ognisku. Dzień ten wywołał na twarzach dzieci wiele uśmiechu i radości.

                                                                                                        Beata Bawat

 
Dzień Edukacji Narodowej Drukuj Email
środa, 02 listopada 2016 14:01

13 października 2016 r. społeczność ZSP w Bytoni obchodziła uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz pożegnania nauczycielki p. Ewy Jędrzejewskiej. Dyrektor szkoły podziękował pani Ewie za wieloletnią pracę oraz w imieniu swoim, całego grona pedagogicznego oraz pracowników obsługi życzył zdrowia na długie lata, radości, dni wolnych od trosk i kłopotów. Były także kwiaty, wiersz i piosenka dedykowane odchodzącej nauczycielce. Nie zabrakło łez wzruszenia.

Więcej…
 
23. Edycja akcji Sprzątanie Świata – Polska Drukuj Email
środa, 02 listopada 2016 13:57

„Podaj dalej... drugie życie odpadów" - pod takim hasłem ruszyła tegoroczna akcja sprzątania świata. Główne przesłanie akcji to:

- promowanie poszanowania zasobów i efektywnej segregacji,

- unikanie odpadów – szacunek do przedmiotu,

- uświadomienie Polaków o ich wpływie na środowisko i ilość wytwarzanych odpadów podczas codziennych czynności.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 41

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama