Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 93
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 241


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Szkolny konkursu pt. "Ozdoba świąteczna" Drukuj Email
środa, 11 stycznia 2017 08:10

W grudniu 2016 r.  po raz drugi w naszej szkole odbył się konkurs na dekorację świąteczną z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej, "zerówki" i gimnazjum.

W konkursie uczestniczyło 30 uczniów.

Spośród wykonanych ozdób komisja konkursowa wybrała 14, które zostały wyróżnione i nagrodzone.

Więcej…
 
Kiermasz Świąteczny Drukuj Email
środa, 28 grudnia 2016 00:00

Wspaniały wystrój szkoły, kram ze świątecznymi ozdobami, przepiękne jasełka i kawiarenki.

               W niedzielę 11 grudnia br. odbył się Kiermasz Świąteczny w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni. O godz. 15:00 w niedzielne popołudnie mury naszej szkoły zapełniły się. Przybywali do niej goście, rodzice, dzieci, młodzież gimnazjalna i nauczyciele. Gdy wchodzili do środka ujrzeli główny hol osnuty półmrokiem. Rozświetlała go piękna choinka niczym królowa ozdobiona srebrem, niebieskimi bombkami i migoczącymi lampkami. Wokół wszystko błyszczało i zachwycało pięknem ozdób świątecznych.

Więcej…
 
Sukces Laury i Martyny Drukuj Email
środa, 07 grudnia 2016 13:32

Dnia 22 listopada uczennice Naszej szkoły- Martyna Pienschke i Laura Modrzejewska, brały udział w Mistrzostwach Powiatu Tenisa Stołowego szkół gimnazjalnych, których organizatorem był Zespół Szkół w Pączewie. Udział w zawodach, na tak wysokim szczeblu, zawodniczki zapewniły sobie, zdobywając pierwsze miejsca na etapie gminnym oraz rejonowym. Z zawodów dziewczęta wróciły z brązowym medalem i przewagą nad zawodniczkami z Gimnazjum nr 1 w Starogardzie Gdańskim. To nie pierwszy sukces tego duetu i z pewnością też nie ostatni. Gratulacje!

Katarzyn Stencel

 
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w Piecach Drukuj Email
środa, 07 grudnia 2016 13:28

W sobotę 3 grudnia, chłopcy z klasy I i II wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej w Piecach. W rozgrywkach nasi uczniowie zdobyli 4 miejsce, pokonując drużyny z Kalisk i Pieców. Dodatkowe wyróżnienie, w formie statuetki,  otrzymał Franciszek Damaszk, który został jednym z najlepszych zawodników turnieju. Podczas rozgrywek, zawodników odwiedził Mikołaj wraz ze słodkimi niespodziankami. Z turnieju  Nasza Drużyna wróciła z nowymi doświadczeniami, radością ze strzelonych goli, pucharem oraz piłką. Nasi uczniowie po raz pierwszy wzięli udział w tym wydarzeniu, jednakże z pewnością nie jest to Nasz ostatni raz.

Skład drużyny:

Franciszek Damaszk, Maksymilian Damaszk, Filip Gornowicz, Aleksander Hallmann, Jakub Heksel, Paweł Karbowski, Patryk Kurszewski, Piotr Maroszek,

Katarzyna Stencel

 
Królowa Śniegu Drukuj Email
środa, 23 listopada 2016 12:27

W dniu 22 listopada 2016 roku uczniowie naszej szkoły oglądali w hali Olivia w Gdańsku znaną z występów na całym świecie MOSKIEWSKĄ REWIĘ NA LODZIE – przepiękne widowisko dla młodszych  i starszych widzów oparte na motywach baśni pt. Królowa Śniegu.

W zachwyt wprawiły wszystkich wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła oraz efekty pirotechniczne.  Na uwagę zasługiwała oryginalna muzyka, a także choreografia pełna popisów zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie. Dzieci z zapartym tchem śledziły przygody pary bohaterów – Kaya i Gerdy.

                                                                                                 B. K.

 
Szkolny Konkurs Czytelniczy Drukuj Email
środa, 23 listopada 2016 10:02

W dniu 21 listopada 2016 roku odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas IV-VI SP oraz I-III gimnazjum. Uczniowie szkoły podstawowej byli sprawdzani ze znajomości powieści Roalda Dahla pt.  Charli i fabryka czekolady, natomiast gimnazjaliści – z sienkiewiczowskich dzieł pt. Quo vadis oraz Latarnik.

Laureatami konkursu zostali:

Więcej…
 
Trzy kroki ku dobrej relacji z dzieckiem Drukuj Email
środa, 23 listopada 2016 13:43

19 listopada 2016 roku odbyły się warsztaty dla rodziców uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni pod nazwą Trzy kroki ku dobrej relacji z dzieckiem. Wzięło w nich udział 9 rodziców. Miejscem szkolenia był hotel REN w Starogardzie Gdańskim.

Zajęcia zostały przeprowadzone przez certyfikowanych psychoterapeutów w trzech blokach tematycznych: STADIA ROZWOJOWE CZŁOWIEKA, WOŁANIE O POMOC, ZAJĘCIA REDUKUJĄCE POZIOM LĘKU I NAPIĘCIA.

Więcej…
 
Żywa lekcja historii Drukuj Email
poniedziałek, 14 listopada 2016 15:09

21 października 2016 r. po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole Bractwo Rycerskie Kerin, które zajmuje się kultywowaniem polskich tradycji i historii. Bractwo prowadzi pokazy historyczne, wykorzystując liczne eksponaty- zbroje legionistów, uzbrojenie gladiatorów, wikingów, hoplitów, rycerzy, husarii oraz broń białą, kusze i łuki.

Więcej…
 
Halowa połka nożna Drukuj Email
czwartek, 10 listopada 2016 08:56

Drużyna chłopców ze szkoły podstawowej w składzie: Oskar Grygo, Aleksander Bierdzycki, Karol Piotrzkowski, Igor Mielewski, Tobiasz Urbanowicz, Kamil Kosiecki dnia 10.10.2016 r wzięli udział w gminnych zawodach halowej piłki nożnej. Rozgrywkom towarzyszyła zacięta walka oraz ogromne emocje. Niestety nasi uczniowie zajęli V miejsce, mistrzem gminy Zblewo została drużyna z Pinczyna. 

Maciej Ossowski

 
Ślubowanie kl. I SP Drukuj Email
piątek, 04 listopada 2016 09:00

Dzień 27 października 2016 roku w naszej szkole był bardzo ważnym dniem dla najmłodszej klasy. W tym dniu odbyła się niecodzienna uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Edmunda Dywelskiego  w Bytoni.

Wychowawczyni powitała zaproszonych gości, dyrekcję szkoły, nauczycieli oraz rodziców i najmłodszych uczniów.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 42

Dziennik elektroniczny

Reklama

Do wakacji pozostało:

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama