Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 15
Bieżący tydzień: 42
Poprzedni tydzień: 55
Bieżący miesiąc: 200
Poprzedni miesiąc: 136
Ogółem: 560


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Konkurs plastyczny na Palmę Wielkanocną Drukuj

Przed Świętami Wielkanocnymi odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny na najciekawszą Palmę Wielkanocną.  Był on skierowany do uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej klasy IV – VI.  Podstawowymi materiałami do wykonania palmy były zielone gałązki i kwiaty z bibuły. Liczyła się pomysłowość oraz estetyka prac. W konkursie wyróżnienia otrzymali: Marcelina Jabłońska kl. IV SP, Agnieszka Kinowska kl. IV SP, Łukasz Herman kl. II PG, Sławek Jaworański kl.II PG , Marta Kotlęga kl. II PG.

                                                                                              Organizator konkursu – Hanna Herman