Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 5
Bieżący tydzień: 38
Poprzedni tydzień: 40
Bieżący miesiąc: 110
Poprzedni miesiąc: 195
Ogółem: 573


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wyjazd do Bielawek Drukuj

22 grudzień był to dzień Wigilii w naszej szkole i w tym dniu odbył się również wyjazd do Domu Pomocy Społecznej w Bielawkach. Uczennice z Samorządu Uczniowskiego wraz z panią Katarzyną Stencel udały się do Bielawek aby przekazać ofiarowane przez uczniów słodycze i upominki. Dla naszych uczennic były to niezapomniane, pełne wzruszeń chwile. Każda z nich otrzymała przepiękny upominek i zaproszenie na Jasełka z udziałem chorych osób z Domu Pomocy oraz mieszkańców Bielawek. Wyjazd na Jasełka odbył się 27 grudnia. Oto relacja fotograficzna z obu wyjazdów… (kliknij miniaturkę).