Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 93
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 241


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Zabawa Karnawałowa Rady Rodziców Drukuj

W dniu 29 stycznia br. na sali Gminnego Ośrodka Kultury w Zblewie miała miejsce zabawa karnawałowa zorganizowana przez Radę Rodziców naszej szkoły. Współorganizatorem imprezy było Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie oddział kociewski w Zblewie. Na parkiecie bawiło się 109 osób dzięki którym Rada Rodziców wzbogaciła się o 1991,10,- złotych. Oczywiście pieniądze te zostaną spożytkowane na cele statutowe szkoły. Podziękowania za inicjatywę należą się Radzie Rodziców. Jednak szczególne podziękowania należą się państwu Justynie i Ireneuszowi Wildman, państwu Agnieszce i Krzysztofowi Zalewskim oraz zespołowi Gama – państwu Gabrieli i Marianowi Rząskim za zorganizowanie i sprawne przeprowadzenie tej udanej zabawy charytatywnej.