Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 4
Wczoraj: 6
Bieżący tydzień: 14
Poprzedni tydzień: 23
Bieżący miesiąc: 68
Poprzedni miesiąc: 72
Ogółem: 295


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wyjazd na basen do Aqua Centrum w Kościerzynie Drukuj

Dnia 12. grudnia br. 45 uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami: dyrektorem szkoły Tomaszem Damaszk, p. Joanną Lenz i p. Beatą Ługowską wybrali się na basen do Kościerzyny. Dla 10 uczniów wyjazd ten był nagroda za zdobycie pierwszego i drugiego miejsca w konkursie plastyczny i literackim o tematyce zdrowotnej. Spotkanie na basenie rozpoczęło się od przypomnienia regulaminu korzystania z pływalni. Podstawowym celem wyjazdu było ukazanie uczniom innej, atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu. Celem było również kształtowanie nawyków prozdrowotnych, ćwiczenie odwagi, wpajanie prawidłowych nawyków higienicznych oraz większa integracja grupy szkolnej. Dzieci z radością próbowały swoich sił w pływaniu, korzystały ze zjeżdżalni i jacuzzi, grały w piłkę. Czas, który tam spędziliśmy był świetną zabawą dla wszystkich. Mamy nadzieje, że to nie ostatnia taka wycieczka i powtórzymy ją w niedługim czasie.

Joanna Lenz