Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 1
Bieżący tydzień: 13
Poprzedni tydzień: 21
Bieżący miesiąc: 98
Poprzedni miesiąc: 145
Ogółem: 405


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Cała Polska czyta dzieciom Drukuj

26 listopada 2015 r. w bibliotece szkolnej miało miejsce kolejne spotkanie w ramach akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. Kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień w Starogardzie Gdańskim - pani Maria Berezowska-Makowska czytała bajkę terapeutyczną o relacjach  między rodzeństwem.

Dzieci poznały też historię Wojtka, który został strażakiem z ust komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim - pana Zbigniewa Kamińskiego..

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbyło się trzecie spotkanie czytelnicze. Tego dnia gościliśmy lekarza kardiologa - pana Zdzisława Foryckiego oraz leśnika - pana Andrzeja Tomanę. Pierwszy z wymienionych gości ze szczególnym sentymentem czytał opowieść zatytułowaną „Zimowa bajka”, gdyż autorką tej książki jest jego teściowa - współczesna pisarka – pani Irena Kautzowa.

W klimat bożonarodzeniowy wprowadziły słuchaczy świąteczne opowieści pt. „Noc wigilijna” oraz „Świąteczna historia” w wykonaniu pana Andrzeja Tomany.

Barbara Kamysz