Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 7
Bieżący tydzień: 7
Poprzedni tydzień: 60
Bieżący miesiąc: 101
Poprzedni miesiąc: 132
Ogółem: 308


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Drukuj

Po raz 13 Zespół Szkół Publicznych w Bytoni „grał” z wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak co roku nie zawiedli nas przyjaciele szkoły, rodzice i uczniowie. Od wczesnych godzin rannych grupa 12 wolontariuszy zbierała pieniądze do puszek. O godz. 17.00 muzyka zawitała do naszej szkoły.  Nasze granie rozpoczęliśmy koncertem w wykonaniu  naszych absolwentów. Mieszkańcy Bytoni na których zawsze możemy liczyć spędzili z nami niedzielne popołudnie przy smacznym cieście i pachnącej kawie.

 Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria  fantowa. Główną nagrodą w loterii był piękny rower ufundowany przez Państwa Wildman. Szczęśliwym zwycięzcą Wielkiej Loterii została Pani Patrycja Begier.

Stałym punktem naszej imprezy jest licytacja wyjątkowych przedmiotów. W tym roku licytowaliśmy między innymi tort od Koła gospodyń Wiejskich z Bytoni, voucher w SPA dla dwóch osób w Twardym Dole, stroje sportowe od zawodników Polfarmy, koszulki i kubki WOŚP, maskotki oraz zestaw perfekcyjnego pana i pani domu. Nie zabrakło przedmiotów, które zarabiają po raz kolejny. Krawat, szopka bożonarodzeniowa i poduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zostały ofiarowane na licytację. Dziękujemy!

 Uczniowie naszej szkoły i absolwenci wykazali się talentami, dużą przedsiębiorczością i kreatywnością organizując loterię. Rada Rodziców zorganizowała stoisko z popcornem i balonami. Kawiarenka to również w dużej mierze zasługa naszych uczennic i nauczycieli.

W tym roku pobiliśmy kolejny rekord zbierając na Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy kwotę 5.565,22 zł.

Sponsorami i przyjaciółmi 24 finału WOŚP byli:

Zofia i Jan Wildman

Justyna i Ireneusz Wildman

SPA „Leśna Oaza” w Twardym Dole

Krystyna Engler

Celina Kamińska

Restauracja „K2” w Borzechowie

Bar „Szofera” w Zblewie

Kwiaciarnia ,,Flora” w Zblewie

Bar „Focus”

Jacek Gołuński

Krzysztof Bagorski

Serdeczne podziękowania należą się uczniom ZSP w Bytoni ich rodzicom.  Cieszymy się, że coroczna impreza przyciąga tak wielu przyjaciół. Wielu z nich  „gra” z nami od początku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że po raz trzynasty WOŚP zagrała w Bytoni.

                                                                                             

Katarzyna Stencel

                                                                                              Justyna Mokwa