Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 5
Bieżący tydzień: 38
Poprzedni tydzień: 40
Bieżący miesiąc: 110
Poprzedni miesiąc: 195
Ogółem: 573


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Spotkanie kolędowe w bytońskiej szkole Drukuj

Dnia 8 stycznia 2016 roku w  Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbyła się tradycyjna kolęda, której przewodniczył nasz proboszcz, a jednocześnie Dziekan Dekanatu Zblewskiego ks. prałat Zenon Górecki. Zaszczycili nas również znamienici goście: Wójt Gminy Zblewo Artur Herold, Przewodniczący Rady Gminy Leszek Burczyk oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Kinga Kuczkowska.

W kolędzie wzięli udział przewodniczący klas, klasa V z wychowawczynią, przedstawiciele harcerzy, szkolnego koła Caritasu, oraz klasa III g przebrana za kolędników kociewskich. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Kolędnicy kociewscy złożyli gościom życzenia. Dyrektor szkoły Tomasz Damaszk podziękował za błogosławieństwo na kolejny rok nauki i pracy oraz wręczył gościom na pamiątkę kolędy pastele autorstwa Krzysztofa Bagorskiego z Małego Bukowca.

                                                                          Irena Czaja