Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 1
Bieżący tydzień: 8
Poprzedni tydzień: 12
Bieżący miesiąc: 31
Poprzedni miesiąc: 67
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Dzień Babci i Dziadka (klasa I SP) Drukuj

W czwartek 21 stycznia w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Gdy dochodziła godzina 930 główny korytarz wypełnił się zaproszonymi gośćmi. Babcie i dziadkowie nie zawiedli swych wnuków, ale bardzo licznie przybyli, by posłuchać ich występów oraz tego, co wnuki dla nich przygotowały. Dzieci zaprezentowały zabawne scenki, wiersze oraz piosenki. Nie odbyło się również bez tradycyjnego „sto lat” oraz składania życzeń i wręczania własnoręcznie wykonanych upominków. Potem babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na kawę i ciasto.

Joanna Lenz