Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 1
Bieżący tydzień: 8
Poprzedni tydzień: 12
Bieżący miesiąc: 31
Poprzedni miesiąc: 67
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Dzień Babci i Dziadka (klasa II i III SP) Drukuj

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni, w których dane nam jest okazać wdzięczność naszym dziadkom za ich bezwarunkową miłość do swoich wnucząt. Każdy z nas, kto spędził z Nimi swoje dzieciństwo, wie, jak wiele uczuć i pięknych momentów doświadczył w kontakcie z tymi kochanymi osobami.

Święto Babci i Dziadka wpisane jest w kalendarz uroczystości w naszej szkole. Jest to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Ta wspaniała impreza w naszej szkole odbyła się 22 stycznia. Babcie i dziadków licznie przybyłych na uroczystość im poświęconą powitała i złożyła serdeczne życzenia pani Justyna Mokwa. Następnie uczniowie z klasy II i III  pod kierunkiem wychowawców zaprezentowały piękne programy artystyczne. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe.
Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Wnuczęta piosenką i wierszem wyraziły wielką miłość i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowały za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. Dziadkowie gorąco oklaskiwali występy, a niejednemu z nich zakręciła się w oku łza.
Dzieci złożyły babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia, wręczając im własnoręcznie wykonane laurki i upominki, a następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.
Atmosfera uroczystości była podniosła i rodzinna. To wyjątkowe spotkanie było pełne radości i szczęścia. Dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków, a wnuczęta szczęśliwe, że mogły gościć swoich najbliższych. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.
Szczególne podziękowania należą się również rodzicom zaangażowanym w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości.

                                                                                                                                                Anna Płoszyńska-Damaszk