Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 10
Bieżący miesiąc: 33
Poprzedni miesiąc: 66
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Konkurs pożarniczy Drukuj

Dnia 11 lutego 2016 roku odbył się Szkolny Konkurs Pożarniczy. Uczniowie Naszej Szkoły podzieleni zostali na dwie grupy: Grupa Młodsza (IV-VI) i Grupa Starsza (IG-IIIG). Trzech uczniów Szkoły Podstawowej (Marcelina Jabłońska, Julia Maciejewicz i Weronika Bieszka) oraz trzech uczniów Gimnazjum (Miłosz Bassara, Adam Kinowski i Martyna Pienschke) reprezentowali Szkołę dnia 9 marca na Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Zblewie. W grupie Młodszej V miejsce zajęła Julia Maciejewicz, natomiast w Grupie Starszej Adam Kinowski II miejsce oraz Miłosz Bassara miejsce III. 

Sylwia Czajka