Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający




Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 10
Bieżący miesiąc: 33
Poprzedni miesiąc: 66
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Sejmik ekologiczny Drukuj

Dnia 17 marca 2016r. w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego
im. Józefa Wybickiego w Bolesławowie odbył się Sejmik Ekologiczny pod hasłem „Kociewie wolne od śmieci”. Celem sejmiku było propagowanie wśród młodzieży szkolnej prawidłowej segregacji, przedstawienie problemu palenia odpadów jak również pokazanie w jaki sposób można ograniczyć ilość powstających odpadów poprzez ich ponowne użycie. W sejmiku ekologicznym wzięło udział dziewięć szkół gimnazjalnych powiatu starogardzkiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z 2 klasy gimnazjum: Julia Zimnak, Łukasz Herman i Adam Kinowski pod kierownictwem Beaty Kolbusz.

Uczniowie przygotowali prezentacje multimedialną pt. „Paląc śmieci trujesz Kociewie”, scenkę tematyczną oraz obraz wykonany z odpadów na kartce A2 przedstawiający kociewski krajobraz. Jury postanowiło przyznać pierwsze miejsce PG w Kleszczewie Kościerskim, drugie miejsce PG w Kaliskach i trzecie  miejsce PG w Skórczu, natomiast pozostałym uczestnikom sejmiku jury przyznało ex aequo czwarte miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                      Beata Kolbusz