Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 10
Bieżący miesiąc: 33
Poprzedni miesiąc: 66
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Powitanie wiosny Drukuj

Wreszcie nastała długo wyczekiwana przez dzieci i dorosłych - wiosna. Do powitania najpiękniejszej pory roku uczniowie klas IV – VI wraz z wychowawcami przygotowywali się wcześniej, organizując na ten dzień odpowiednie stroje i transparent z hasłem promującym klasę na wesoło. W poniedziałek 21 marca  w radosnych nastrojach wszyscy przystąpili do turnieju o tytuł „SUPER KLASY”, w którym przede wszystkim należało wykazać się sprawnością fizyczną.

Wśród licznych konkurencji sprawnościowych  były między innymi: skoki w workach; obieranie ziemniaków, tak aby uzyskać jak najdłuższy obierek; picie mleka przez słomkę na czas; wyścigi taczek; rzut ziemniakiem do celu; przejście na szczudłach na czas. Uczniowie gorącymi okrzykami dopingowali swych kolegów i radośnie wyrażali swój entuzjazm, gdy ich drużyna zdobywała kolejne punkty.Do ogólnej punktacji klas brano również pod uwagę frekwencję uczniów na imprezie oraz pomysłowość przebrania i hasła na transparencie.

      Po podsumowaniu wszystkich punktów ogłoszono wyniki. Pierwsze miejsce i zaszczytny tytuł „Super Klasy” zdobyli uczniowie klasy piątej. Drugie miejsce zajęła klasa VI, a trzecie klasa IV. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i wspaniałą zabawę.

Beata Aszyk