Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 10
Bieżący miesiąc: 33
Poprzedni miesiąc: 66
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Stypendia dla najlepszych z najlepszych uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni Drukuj

,,Pamiętajcie wszyscy młodzi , co kto umie, nie zaszkodzi’’

Ci, którzy wytrwale i solidnie uczyli się i pracowali w pierwszym półroczu br. szkolnego zasłużyli na wyróżnienie. Doceniono ich wielkie zaangażowanie w zdobywaniu wiedzy, solidność w wykonywaniu codziennych obowiązków uczniowskich i wzorowe zachowanie. Stypendia naukowe przyznano w naszej szkole czworgu uczniom.

Są to: Tobiasz Urbanowicz z kl. IV  SP , Julia Urbanowicz z kl. V SP, Wiktoria Urbanowicz z kl. I PG  oraz Monika Wołoszyk  z  kl. II PG. Uroczyste wręczenie nagród pieniężnych miało miejsce  2.04.2016 r. ,w piątkowe  popołudnie. Na  początku dyrektor Pan Tomasz  Damaszk  przywitał zebranych, podkreślił znaczenie wiedzy, pogratulował wyróżnionym uczniom, wyraził swoje zadowolenie z ich wielkich  osiągnięć. Skierował też słowa podziękowania do rodziców i nauczycieli. Honorowy gość  - wójt naszej Gminy, Pan Artur Herold,  również  zwrócił się ze  słowami  uznania do wzorowych uczniów i podkreślił zasługi rodziców i nauczycieli, którzy również pracowali na ich sukces. Bardzo przyjemnym momentem było wręczanie stypendiów, kwiatów i gratulacji – uczniom, rodzicom i nauczycielom.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy kawie i ciastku. Nie zabrakło też rozmowy o potrzebach szkoły i planach ich realizacji. Takie spotkania w szkole dowodzą, że warto zdobywać wiedzę i dążyć do doskonałości. Bowiem wiedza to potęgi klucz i pokarm dla rozumu. Nie   otrzymuje się jej w spadku. Dochodzi się do niej uczciwą i solidną pracą  każdego  szkolnego dnia.

,,Wiedzie nas do szczęścia, podtrzymuje w biedzie,

jest ozdobą wśród przyjaciół i zbroją pośród wrogów.’’

[Mahomet]

Genowefa Pelowska