Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 10
Bieżący miesiąc: 33
Poprzedni miesiąc: 66
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wycieczka w ramach doradztwa zawodowego Drukuj

W dniu 21 marca 2016 r. uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział Powiatowych Targach Edukacyjnych w Starogardzie Gd. W hali Zespołu Szkół Ekonomicznych zaprezentowało się m.in. I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Zawodowych, Zespół Szkół Rolniczych w Bolesławowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Owidzu. Gimnazjaliści zapoznali się  z ofertą edukacyjną wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu starogardzkiego.

 

Kolejnym punktem wycieczki w ramach doradztwa zawodowego było zwiedzanie Starostwa Powiatowego. Młodzież poznała specyfikę pracy urzędu, co przyczyni się do świadomego wyboru przyszłości zawodowej.

Uczniowie uczestniczyli też w lekcji wiedzy o regionie w Muzeum Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gd.  oraz podziwiali wystawę pt. Piekielne piękno Amazonii. Jest to fotograficzny reportaż z dwóch samotnych i ekstremalnych wypraw Rafała Kośnika do serca Amazonii – najbardziej niedostępnego i największego na świecie obszaru skupiającego tak wielkie bogactwo roślin, zwierząt i kultury Indian.

Marcin Piotrowski