Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 10
Bieżący miesiąc: 33
Poprzedni miesiąc: 66
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Sukces naszej gimnazjalistki Drukuj

14 kwietnia br. w Ognisku Pracy  Pozaszkolnej w Starogardzie Gd. Odbyły się powiatowe eliminacje XXIII Wojewódzkiego Konkursu Poezji Polskiej. W Turnieju Recytatorskim i w Turnieju Poezji Śpiewanej wzięło udział dwudziestu uczestników – najlepszych recytatorów z  różnych części naszego województwa. Wśród nich znalazła się również nasza uczennica – Wiktoria Urbanowicz. W takim artystycznym wydarzeniu uczestniczyła pierwszy raz – a była to naprawdę prawdziwa uczta duchowa.

Wiktoria pięknie zaprezentowała swoje utwory. Ze spokojem i wielką wrażliwością oddała głębię treści strof wierszy. Doceniono jej recytatorski talent.  Zasłużyła na II wyróżnienie. W nagrodę  wręczono   jej pamiątkowy dyplom i książkę. Na koniec spotkania przewodniczący jury podzielił się spostrzeżeniami po wysłuchaniu wszystkich recytujących. Wygłosił  szczere słowa pochwały i  złożył   gratulacje  uczestnikom .Zaznaczył również, że wszyscy mogą czuć się wyróżnieni, gdyż zaprezentowali swoje talenty i zrobili to jak prawdziwi artyści. Możemy być dumni z wyróżnienia Wiktorii, która , być może, w następnych latach osiągnie jeszcze większy sukces. Życzymy jej tego.

Genpwefa Pelowska