Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 10
Bieżący miesiąc: 33
Poprzedni miesiąc: 66
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

To już po raz szósty! Drukuj

Dnia 12 maja 2016 r. w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni już po raz szósty odbył się Szkolny Przegląd Piosenki Angielskiej ”English Is Fun”. Ku radości organizatora konkurs cieszy się ogromną popularnością. Jak doskonale wiemy,  występy publiczne, śpiewanie i do tego w j. angielskim nie należy do łatwych zadań, ale podczas przeglądu można było podziwiać ogromne zaangażowanie i doskonale przygotowane występy uczniów.

Z całą pewnością można stwierdzić, że takie cele przeglądu jak pobudzenie zainteresowania nauką języka angielskiego, propagowanie idei wspierania uzdolnień oraz motywowanie do rozwijania kompetencji językowych udało się w pełni zrealizować!

Poniżej nazwiska zwycięzców przeglądu:

I kategoria –szkoła podstawowa klasy I - III

1 miejsce zajęła Nikola Ross

2 miejsce zajęły Magdalena Adasiewicz i Agata Adasiewicz

3 miejsce zajęły Natalia Plombon i Agata Ługowska

II grupa –szkoła podstawowa klasy IV - VI

1 miejsce zajęła Wiktoria Szwedowska

2 miejsce zajęły Julia Urbanowicz i Martyna Czubkowska

3 miejsce zajęła Iwona Kamińska

III grupa – gimnazjum klasy I - III

1 miejsce zajął Łukasz Herman

2 miejsce zajęła Katarzyna Zalewska

3 miejsce zajęły Oliwia Hallmann i Wiktoria Urbanowicz

Congratulations and see you next year!

Natalia Formella