Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 10
Bieżący miesiąc: 33
Poprzedni miesiąc: 66
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Święto Patrona Drukuj

10 czerwca 2016 r. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Patrona. Uroczystość rozpoczęła się prezentacją na temat życia i działalności pana Edmunda Dywelskiego, którą przedstawił uczeń kl.I gimnazjum Miłosz Bassara. Następnie wysłuchaliśmy montażu słowno-muzycznego w wykonaniu dziewcząt z kl. V. Uczennice wykonały między innymi dwie piosenki kociewskie. Na zakończenie wysłuchaliśmy wspaniałego koncertu w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej ze Starogardu Gdańskiego. Wśród występujących nie zabrakło utalentowanych muzycznie dzieci z naszej szkoły- Tymoteusza Dembickiego, Tobiasza Urbanowicza, Wiktorii Ross oraz Nikoli Ross. Była to „prawdziwa uczta muzyczna”.

Malwina Pałubicka