Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 10
Bieżący miesiąc: 33
Poprzedni miesiąc: 66
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym Drukuj

21 kwietnia 2016  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Gminnym  Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym  organizowanym jak co roku  przez  ZSP w Borzechowie. Wszyscy uczestnicy rozwiązywali  test z przepisów ruchu drogowego i pierwszej pomocy przedmedycznej, a następnie odbyła się  jazda rowerem po torze przeszkód. 

Szkołę Podstawową reprezentowali: Klaudia Plombon, Lilia Mielewska, Adrian Plombon i Sebastian Wildmann.

Drużyna Publicznego Gimnazjum  w składzie: Adam Kinowski,  Miłosz Bassara i Konrad Łamuński zajęła I miejsce w konkursie gminnym . Tym samym chłopcy reprezentowali gminę Zblewo w konkursie powiatowym w Starogardzie Gd.                                                        

                                                                                               Organizator - Hanna Herman