Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 1
Bieżący tydzień: 8
Poprzedni tydzień: 12
Bieżący miesiąc: 31
Poprzedni miesiąc: 67
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017. Drukuj

Na czwartkowej inauguracji roku szkolnego w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni, dyrektor pan Tomasz Damaszk, powitał gorąco uczniów powracających  po wakacjach. Gościliśmy pana sołtysa Janusza Schützmana, księdza wikariusza Piotra Wietrzykowskiego oraz mieszkańców wsi Bytonia. Podczas uroczystości uczennica Martyna Pienschke przybliżyła nam wydarzenia związane z pierwszym września 1939 roku. Uczniowie w części programu artystycznego recytowali wierszyki o tematyce wakacyjnej i tęsknocie szkoły za uczniami oraz za wszystkimi swoimi ławkami.  Usłyszeliśmy dwie piosenki: „Piosenka na dobry początek” oraz „Jesień piękna pani” w przepięknym wykonaniu uczennicy Katarzyny Zalewskiej. Po uroczystości dzieci spotkały się ze swoimi wychowawcami.

Sylwia Czajka