Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 1
Bieżący tydzień: 8
Poprzedni tydzień: 12
Bieżący miesiąc: 31
Poprzedni miesiąc: 67
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Drużynowe biegi przełajowe Drukuj

24 września br. w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Bytoni odbyły się drużynowe biegi przełajowe. W zawodach uczestniczyło 180 uczniów z pięciu szkół: Borzechowo, Bytonia, Kleszczewo, Pinczyn i Zblewo. Zawodnicy startowali w rzędach po 6 osób w każdej kategorii wiekowej (klasa III - IV sp, V-VI sp oraz gimnazjum I - III).

Dziewczęta oraz chłopcy z gimnazjum z Bytoni zajęli pierwsze miejsce i tym samym uzyskali awans na zawody powiatowe.  Ogromne brawa i pochwała należy się Amelii Dembickiej oraz Julii Urbanowicz,  które w swojej kategorii wiekowej zajęły pierwsze miejsca. To właśnie one będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych w Skórczu.Ponadto Miłosz Borkowski w kategorii klas V - VI zajął II miejsce a Natalia Plombon w kategorii klas III - IV bardzo dobre miejsce III.

Skład drużyny chłopców: Dawid Fijał, Szymon Męczykowski, Konrad Łabuński, Bartosz Szwedowski, Jakub Głogowski, Adrian Plombon,

Skład drużyny dziewcząt: Klaudia Plombon, Wiktoria Urbanowicz, Oliwia Halman, Marta Kotlęga, Lilia Mielewska, Natalia Dunajska

Maciej Ossowski