Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 1
Bieżący tydzień: 8
Poprzedni tydzień: 12
Bieżący miesiąc: 31
Poprzedni miesiąc: 67
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Dzień Edukacji Narodowej Drukuj

13 października 2016 r. społeczność ZSP w Bytoni obchodziła uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz pożegnania nauczycielki p. Ewy Jędrzejewskiej. Dyrektor szkoły podziękował pani Ewie za wieloletnią pracę oraz w imieniu swoim, całego grona pedagogicznego oraz pracowników obsługi życzył zdrowia na długie lata, radości, dni wolnych od trosk i kłopotów. Były także kwiaty, wiersz i piosenka dedykowane odchodzącej nauczycielce. Nie zabrakło łez wzruszenia.

Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego również złożyły życzenia kadrze szkoły i podziękowały za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość okazywane im na co dzień.

Tego dnia uhonorowano uczniów, którzy w drugim semestrze roku szkolnego 2015/2016 uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Należą do nich:

  • Tobiasz Urbanowicz kl. V
  • Iwona Kamińska kl. V
  • Julia Urbanowicz kl. VI
  • Dominia Wolff kl. I gim.
  • Wiktoria Urbanowicz kl. II gim.
  • Monika Wołoszyk kl. III gim.

 Stypendia wręczyli im: kierownik ZEAPOW w Zblewie p. Marek Mischke oraz dyrektor szkoły p. Tomasz Damaszk.

Dużo rozrywki zapewniła wszystkim część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy drugiej                  i trzeciej gimnazjum. Chłopcy, niczym zawodowi aktorzy, odegrali dzień z życia naszej szkoły. Dowcipne dialogi między nauczycielkami a uczniami zastąpiły trafnie dobrane fragmenty piosenek. Kabaret został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez najstarszych widzów, jak                   i najmłodszych.

Był to dzień pełen wrażeń, w którym u wielu łzy wzruszenia mieszały się ze łzami radości.                                                                                                                             

B. K.