Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 6
Bieżący tydzień: 29
Poprzedni tydzień: 54
Bieżący miesiąc: 94
Poprzedni miesiąc: 203
Ogółem: 676


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Trzy kroki ku dobrej relacji z dzieckiem Drukuj

19 listopada 2016 roku odbyły się warsztaty dla rodziców uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni pod nazwą Trzy kroki ku dobrej relacji z dzieckiem. Wzięło w nich udział 9 rodziców. Miejscem szkolenia był hotel REN w Starogardzie Gdańskim.

Zajęcia zostały przeprowadzone przez certyfikowanych psychoterapeutów w trzech blokach tematycznych: STADIA ROZWOJOWE CZŁOWIEKA, WOŁANIE O POMOC, ZAJĘCIA REDUKUJĄCE POZIOM LĘKU I NAPIĘCIA.

Rodzice uzyskali wiele cennych wskazówek dotyczących wychowywania swoich pociech, mieli możliwość zadawania pytań na temat nurtujących ich problemów wychowawczych. Przydatne okazały się warsztaty relaksacyjne, pozwalające obniżyć poziom lęku i napięcia, aby silniejszym stanąć naprzeciw codziennym wyzwaniom.

Na uwagę zasługuje postawa rodziców, którzy z otwartością i wzajemną wyrozumiałością rozmawiali o swojej nie zawsze łatwej sytuacji życiowej. Uczestnicy spotkania wyrazili potrzebę kolejnych zajęć ze specjalistami. Przeprowadzenie warsztatów nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie finansowe Caritas Diecezji Pelplińskiej (dotacja w ramach konkursu grantowego) oraz Urzędu Gminy Zblewo. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

                                                                                    B.K.