Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 6
Bieżący tydzień: 29
Poprzedni tydzień: 54
Bieżący miesiąc: 94
Poprzedni miesiąc: 203
Ogółem: 676


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Ślubowanie kl. I SP Drukuj

Dzień 27 października 2016 roku w naszej szkole był bardzo ważnym dniem dla najmłodszej klasy. W tym dniu odbyła się niecodzienna uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Edmunda Dywelskiego  w Bytoni.

Wychowawczyni powitała zaproszonych gości, dyrekcję szkoły, nauczycieli oraz rodziców i najmłodszych uczniów.

Uczennica z klasy II gimnazjum – Martyna Pienschke przeprowadziła  egzamin, podczas którego uczniowie zaprezentowali się w wierszach, piosenkach i tańcach. Najwięcej emocji przysporzyło uczniom zadanie, w którym należało wypić napój odwagi – wyzwalający marzenia i dający radość. I to zadanie wszyscy zaliczyli.

 Pierwszoklasiści udowodnili, że potrafią wiele i zasłużyli na miano pełnoprawnych uczniów naszej szkoły, a ich występ dostarczył wszystkim wielu wrażeń i wzruszeń. W obecności pana dyrektora Tomasza Damaszka, wychowawcy klasy pani Anny Płoszyńskiej-Damaszk, nauczycieli, uczniów oraz licznie przybyłych rodziców, bohaterowie uroczystości złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a rodzice wręczyli swoim pociechom ogromne rożki obfitości. Następnie była chwila na pamiątkowe zdjęcia.

A. P-D