Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 1
Bieżący tydzień: 1
Poprzedni tydzień: 18
Bieżący miesiąc: 49
Poprzedni miesiąc: 122
Ogółem: 334


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Sukces Laury i Martyny Drukuj

Dnia 22 listopada uczennice Naszej szkoły- Martyna Pienschke i Laura Modrzejewska, brały udział w Mistrzostwach Powiatu Tenisa Stołowego szkół gimnazjalnych, których organizatorem był Zespół Szkół w Pączewie. Udział w zawodach, na tak wysokim szczeblu, zawodniczki zapewniły sobie, zdobywając pierwsze miejsca na etapie gminnym oraz rejonowym. Z zawodów dziewczęta wróciły z brązowym medalem i przewagą nad zawodniczkami z Gimnazjum nr 1 w Starogardzie Gdańskim. To nie pierwszy sukces tego duetu i z pewnością też nie ostatni. Gratulacje!

Katarzyn Stencel