Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 1
Bieżący tydzień: 8
Poprzedni tydzień: 12
Bieżący miesiąc: 31
Poprzedni miesiąc: 67
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Dzień Babci i Dziadka - klasy I-III Drukuj

W piątek, 13 stycznia w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na wstępie Pani Wicedyrektor Beata Aszyk przywitała gości oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim Babciom oraz Dziadkom. Akademię zaprezentowali uczniowie klas młodszych II-III, przygotowani przez Panie: Beatę Aszyk, Adrianę Bławat, Katarzynę Stencel. Dzieci, poprzez inscenizację, wiersze, piosenki oraz tańce mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami. Uroczystość wypadła pięknie, uczniowie otrzymali gromkie brawa. Na zakończenie tego wspaniałego dnia dzieci z udziałem mam przygotowały słodki poczęstunek dla przybyłych gości.

Adriana Bławat