Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 10
Bieżący miesiąc: 33
Poprzedni miesiąc: 66
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Sukces naszych gimnazjalistów... Drukuj

W piątek, 17 lutego 2017 roku w ZKiW w  Pinczynie odbył się XIX Turniej Wiedzy o Kociewiu. Nasza trzyosobowa drużyna w składzie: Monika  Wołoszyk, Julia Zimnak i Łukasz Herman rywalizowała z  pozostałymi uczestnikami konkursu. Dla wszystkich przygotowano różnorodne zadania.

Aby je rozwiązać, trzeba było wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat Kociewia. Nasi  uczestnicy doskonale poradzili sobie z ubieraniem modelki w strój kociewski, a w zadaniu kulinarnym okazali się najlepsi. Doskonałymi umiejętnościami  kucharskimi wykazał  się Łukasz Herman, który po mistrzowsku rozwałkował ciasto i wraz z koleżankami przygotowali największą ilość faworków (43).

Ostatecznie nasza drużyna wywalczyła zaszczytne III miejsce.

Gratuluję swoim uczniom, gdyż dzielnie walczyli i naprawdę zasłużyli na nagrody.

Konkurs przeminął w bardzo miłej atmosferze. Konkurencjom towarzyszyły zdrowa rywalizacja i wiele radości. To zachęca do uczestnictwa w takich turniejach.

G. Pelowska