Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 10
Bieżący miesiąc: 33
Poprzedni miesiąc: 66
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wręczenia stypendiów za naukę i sport! Drukuj

W naszej szkole zorganizowano uroczyste wręczenia stypendiów za wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe za pierwsze półrocze roku szkolnego 2016/2017.  Dyrektor szkoły Tomasz Damaszk wraz z sekretarzem gminy Zblewo Danielem Szpręgą  wręczyli wyróżnionym uczniom stypendia. W sumie stypendium za wysokie wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie otrzymało 5 uczniów. Za osiągnięcia sportowe 10 uczniów. 

Stypendia za wyniki w nauce otrzymali: Wiktor Piechowiak (IV SP), Julia Urbanowicz (VI SP), Kacper Wolff (VI SP), Wiktoria Urbanowicz (II gimnazjum) oraz Monika Wołoszyk  (III gimnazjum).

Stypendia za osiągnięcia sportowe otrzymali  uczniowie: Adam Kinowski, Szymon Męczykowski, Adam Pienschke, Sławomir Jaworański, Dawid Fijał, Łukasz Herman  i Mikołaj Brumirski  uczniowie kl III gimnazjum oraz Konrad Łabuński, Martyna Pienschke oraz Laura Modrzejewska uczniowie II klasy  gimnazjum.

Natalia Formella