Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 6
Bieżący tydzień: 29
Poprzedni tydzień: 54
Bieżący miesiąc: 94
Poprzedni miesiąc: 203
Ogółem: 676


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Międzygminny Konkurs Matematyczny w Czersku Drukuj

Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku zorganizowało w roku szkolnym 2016/2017 XVI Międzygminny Konkurs Matematyczny przeznaczony dla uczniów gimnazjum. Konkurs składał się z dwóch etapów: szkolnego przeprowadzonego dnia 10 kwietnia 2017 roku w macierzystej szkole oraz etapu międzygminnego zorganizowanego w Liceum w Czersku dnia 25 kwietnia 2017 roku. Publiczne Gimnazjum w Bytoni reprezentowała Monika Wołoszyk (uczennica klasy III gimnazjum).  W finale udział brało ok. 40 osób. Pomimo iż uczennica nie zdobyła miejsca na podium, nie traktujemy tego jako porażki. Udział w konkursie pozwala na zdobycie nowych doświadczeń.

Po rozwiązaniu zadań konkursowych można było zwiedzać szkołę, gdyż odbywały się tam tego dnia dni otwarte.

Sylwia Czajka