Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 7
Bieżący tydzień: 7
Poprzedni tydzień: 60
Bieżący miesiąc: 101
Poprzedni miesiąc: 132
Ogółem: 308


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Gminny Konkurs Logopedyczny Drukuj

16 maja 2017 r.  odbył się  VI Gminny Konkurs Logopedyczny  „Wierszyki łamiące języki” dla dzieci z klas 0-III z przedszkoli i szkół Gminy Zblewo. W tym roku dzieci recytowały wiersze w Zespole Szkół Publicznych w Borzechowie. Nasza szkoła była współorganizatorem tego konkursu. Zgłosiło się do niego 36 dzieci . Uczniowie musieli się zmierzyć z utworami trudnymi pod względem artykulacyjnym. Dzieci popisały się piękną dykcją, intonacją i wymową . Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów:

Nadia Szarmach Z kl.0, Nikola Szumała z kl.I, Joszko Machnikowski z kl.II oraz Jan Jabłoński z kl.III.  Nikola oraz Joszko otrzymali wyróżnienie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

W przyszłym roku szkolnym, zgodnie z tradycją, zapraszamy do udziału w siódmej edycji konkursu do Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni.   

Malwina Pałubicka