Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 10
Bieżący tydzień: 23
Poprzedni tydzień: 51
Bieżący miesiąc: 140
Poprzedni miesiąc: 245
Ogółem: 614


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Gminny Konkurs Logopedyczny Drukuj

16 maja 2017 r.  odbył się  VI Gminny Konkurs Logopedyczny  „Wierszyki łamiące języki” dla dzieci z klas 0-III z przedszkoli i szkół Gminy Zblewo. W tym roku dzieci recytowały wiersze w Zespole Szkół Publicznych w Borzechowie. Nasza szkoła była współorganizatorem tego konkursu. Zgłosiło się do niego 36 dzieci . Uczniowie musieli się zmierzyć z utworami trudnymi pod względem artykulacyjnym. Dzieci popisały się piękną dykcją, intonacją i wymową . Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów:

Nadia Szarmach Z kl.0, Nikola Szumała z kl.I, Joszko Machnikowski z kl.II oraz Jan Jabłoński z kl.III.  Nikola oraz Joszko otrzymali wyróżnienie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

W przyszłym roku szkolnym, zgodnie z tradycją, zapraszamy do udziału w siódmej edycji konkursu do Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni.   

Malwina Pałubicka