Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 5
Bieżący tydzień: 1
Poprzedni tydzień: 44
Bieżący miesiąc: 117
Poprzedni miesiąc: 207
Ogółem: 576


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wzmagania LA Drukuj

Dnia 09.05.2017r na stadionie w Pinczynie nasi uczniowie uczestniczyli w gminnym czwórboju lekkoatletycznym. Pomimo sypiącego śniegu i niskiej temperatury rozgrywkom towarzyszyła bardzo gorąca atmosfera. W klasyfikacji końcowej nasi uczniowie zajęli bardo wysokie miejsca, dziewczęta III a chłopcy II. Miłą niespodzianką dla wszystkich było to iż Julia Urbanowicz została mistrzynią czwórboju, wicemistrzem ze stratą dwóch punktów został Oskar Grygo.

Uczniowie z gimnazjum reprezentowali naszą szkołę w powiatowych zawodach LA na stadionie im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim. Szymon Męczykowski, bieg na 100m - V miejsce, Dawid Fijał, bieg na 2000m - VI miejsce, Klaudia Plombon, bieg na 600m - IV miejsce, Wiktoria Urbanowicz - bieg na 600 m - VI miejsce.

Maciej Ossowski