Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 4
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 23
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 96
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 244


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

XVII Powiatowy Przegląd Piosenki Angielskiej i Niemieckiej w Jabłowie Drukuj

Dnia 17 maja odbył się XVII Powiatowy Przegląd Piosenki Angielskiej i Niemieckiej.  Organizatorem przeglądu był Zespół Szkół Publicznych w Jabłowie. Umiejętności wokalne oraz językowe uczestników przeglądu oceniało jury, w którym zasiadali: Regina Sikorska - animatorka kultury, Tadeusz Negowski – dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Lutosławskiego w Starogardzie Gd., ks. Gerard Jakubiak – muzyk z zamiłowania, Joanna Połom - nauczycielka języka niemieckiego z  II Liceum Ogólnokształcącego,

Dorota Szymańska - nauczycielka języka angielskiego z II Liceum Ogólnokształcącego. Naszą szkołę  reprezentował duet, w skład którego wchodził: Łukasz Herman i Martyna Pienschke. Uczniowie zaprezentowali piosenkę w języku angielskim pt.”Thinking out loud” Ed Sheeran’a, która okazała się strzałem w dziesiątkę i pomimo bardzo dużej konkurencji pozwoliła zająć II miejsce. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody oraz wezmą udział w sesji nagraniowej płyty – „Laureaci Powiatowego Przeglądu Piosenki Niemieckiej i Angielskiej - Jabłowo 2017”.

Natalia Formella