Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 10
Bieżący miesiąc: 33
Poprzedni miesiąc: 66
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką Drukuj

06 kwietnia  2017r. w Bibliotece Gminnej w Zblewie uczniowie kl. I-III ZSP w Bytoni uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Panią Wiolettą Piasecką - współczesną autorką książek dla dzieci. 

     Pisarka mówiła o sobie i bohaterach swoich niezwykłych książek, opowiadała o życiu i twórczości H. CH. Andersena oraz przedstawiła etapy powstawania książki. Dzieci brały udział w przedstawieniu na podstawie fragmentów książki napisanej przez autorkę. Ciekawym momentem było też rozwiązywanie zagadek o piłkarzach na podstawie książki „ Zagadki piłkarskie” oraz powtarzanie logopedycznych łamigłówek.  Autorka odpowiadała również na liczne pytania zadawane przez dzieci oraz pochwaliła się swoimi książkami, które zostały pięknie wydane.
Na koniec spotkania Pani Wioletta udzieliła licznych odpowiedzi na pytania dzieci.
     Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze. Było dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem i zabawą oraz na długo pozostanie w pamięci uczniów. Dzieci miały możliwość zakupu książek i otrzymania autografu z osobistą dedykacją. 

     Wychowawcy kl. I-III pani A. Bławat, M. Liczywek i I. Wegner dziękują Pani W. Piaseckiej oraz  Pani bibliotekarce E. Bielskiej za zorganizowanie spotkania autorskiego.

Maria Liczywek