Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 10
Bieżący miesiąc: 33
Poprzedni miesiąc: 66
Ogółem: 208


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego ”English For You” Drukuj

Już po raz siódmy  odbył się Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego ”English For You” i jak zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Konkurs został przeprowadzony na dwóch poziomach: Szkoła podstawowa: klasy IV, V i VI oraz  Gimnazjum: klasy I, II i III. W pierwszej grupie wiekowej w konkursie wzięło udział 16 chętnych uczniów, natomiast w drugiej grupie 13. Oto zwycięzcy:

 Szkoła Podstawowa

1.Kuba Krems  kl.VI

2.Julia Zieman kl. IV

3. Wiktoria Szwedowska kl. VI

Gimnazjum

1.Dominika Wolff  kl. I gim

2.Marta Gapska  kl. II gim

3. Szymon Gilla  kl. II gim

Congratulations!

 

Natalia Formella