Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 93
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 241


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wycieczka do Gdańska Drukuj

20 kwietnia 2017 r. klasa szósta wraz z wychowawcą udała się na wycieczkę do Gdańska. Miała ona charakter edukacyjno- rozrywkowy. Dzień rozpoczął się wizytą w Centrum Hewelianum. Uczniowie wzięli udział w warsztatach pt.” Jak myślą roboty?”. Na zajęciach tych dzieci miały styczność z humanoidalnymi robotami. Dowiedziały się , gdzie wykorzystywane są roboty, czy roboty nas widzą i czy czują podobnie do nas. Uczestnicy warsztatów mieli okazję przyjrzeć się prawdziwym robotom z bliska, a także sprawdzić, na jakiej zasadzie działają. Następnie uczniowie zwiedzali interaktywną wystawę „Łamigłówka”.

Młodzież wzięła również udział w żywej lekcji historii, która odbyła się w Europejskim Centrum Solidarności. Uczniowie zobaczyli, jak wyglądało życie Polaków w czasach PRL. Podążali tropem pani W. Tropiciele musieli pomóc przywrócić wspomnienia pani W., która zaginęła bez wieści. Uczniom pomagały akta i wskazówki ukryte we wszystkich salach wystawy.

Ostatnim punktem wycieczki był Park Trampolin Jump City. Dzieci wzięły udział w lekcji wychowania fizycznego.

Malwina Pałubicka