Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 1
Bieżący tydzień: 13
Poprzedni tydzień: 21
Bieżący miesiąc: 98
Poprzedni miesiąc: 145
Ogółem: 405


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wycieczka szkolna do Poznania i Gniezna Drukuj

2 czerwca odbyła się wycieczka do Poznania i Gniezna. Wzięło w niej udział 35 uczniów z klas IV – VI Szkoły Podstawowej. W Poznaniu zwiedzaliśmy Ostrów Tumski, przepiękne Stare Miasto oraz Palmiarnię – jedną z największych w Europie. Następnie udaliśmy się w kierunku Gniezna. Po drodze jedliśmy przepyszny obiad w trzygwiazdkowym hotelu. W Gnieźnie zwiedzaliśmy multimedialną wystawę w 3D w Muzeum Początków Państwa Polskiego. Potem braliśmy udział w zajęciach edukacyjnych: „Jak powstało Państwo Polskie”. Na koniec zwiedziliśmy Katedrę z drzwiami św. Wojciecha. W wolnych chwilach zakupiliśmy pamiątki. Uczestnicy spisali się na medal – byli zdyscyplinowani i zainteresowani tym co się działo, zabłyśli również wiedzą na temat początków Państwa Polskiego.

Irena Czaja