Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 93
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 241


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Kolejny sukces naszej gimnazjalistki… Drukuj

30 maja br. troje uczniów - Lilia Milewska z klasy I, Wiktoria Urbanowicz z klasy II i Łukasz Herman z klasy III gimnazjum pięknie zaprezentowali się na Gminnym Konkursie Recytatorskim Małgorzaty Hillar w Pinczynie.

Recytowali wybrane utwory znanej poetki z Kociewia, która pochodzi z naszej Gminy. Jej poezja jest trudna, ale nasi uczniowie wspaniale zinterpretowali wiersze, oddając  ich głębię i piękno poetyckiego wyrazu. Wśród dwunastu recytatorów nasza uczennica - Wiktoria Urbanowicz - znalazła się w gronie najlepszych i zajęła zaszczytne II miejsce. Konkursowi towarzyszyła  miła atmosfera. Zwycięzcy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Pozostali uczestnicy konkursu też zasłużyli na brawa i serdeczne słowa podziękowania za to, że wzięli udział i zaprezentowali recytacje najlepiej jak umieli. Doceniono to  i wręczono im  dyplomy oraz  książki. Zatem wszyscy wrócili z Pinczyna zadowoleni i docenieni.

Gratuluję Wiktorii. Uczennica ta ma dar pięknej recytacji .Zaprezentowała się z tej strony już wiele razy, rozsławiając naszą  szkołę w różnych miejscach naszego powiatu.

Genowefa Pelowska